SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do Andrzeja Kołodziejczyka

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27118

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Jeżeli chodzi o mleko to jezeli dobrze trawisz laktoze i nie jestes na redukcji to nie ma przeciwkazan do picia mleka.Tylko mysle że nadaje się ono bardziej jako dodatek do koktajli bialkowych niż zródło białka dla kulturystów.Wspomniana szklanka mleka ma ok.8gram bialka.Chcąc przyjąc malutką 30 gramową porcję trzeba wypic litr mleka i wtedy przyjmujemy też 45g laktozy.
Jelen23 dieta i suplementacja jest w porządku tylko po treningu silowym a przed aerobami dobrze jest przyjąc BCAA może byc z glutaminą lub malą porcję bialka.To zminimalizuje katabolizm podczas aerobow.Do odżywki przed snem lepiej chyba smakuje maslo orzechowe niż olej

Zmieniony przez - Akolodziej w dniu 2012-02-08 22:38:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
andrzej tzn daje bcca z glutamina ale nie wiem czy nhjie wrzucic np 20gr odzywki bialkowej a co do odzywki na noc niesety nie podchodzi mi maslo a oleju wogule nie czuje w smaku wiec jest git
suplementacja i dieta jest oki tak w wekend wrzsuce trening do sprawdzenia dzieki pzodro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
i dac same bcca czy moze bcca + bialko
5gr gluty i 5 gr bcca w 10gr produktu jest wiec jak zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Widze że sporo juz kombinujemyNapisze jak wg.mnie to powinno wyglądac
przed treningiem:suple przed treningowe typu-stak,bcaa,glutamina
po silowym:bcaa,glutamina
po cardio:bialko serwatkowe z węglami w proszku(lub bez jeżeli tłuszcz nie spala się w zadawalającym tempie)
po 30-40min normalny posilek(ryż,kurczak)
Przed snem bialko w proszku(z jakimis zdrowymi tluszczami lub bez)
Uwazam że to njlepsza opcja ale możesz ją zmienic i dostosowac do siebie jak uważasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
i wszytko jasne
a pytanie z inej beczki co jest lepsze bcca czy bialko serwatkowe akurat ja mam izolta
+ koncentart
i mam i duzo bialka i duzo bcca dlatego pytam co lepsze po aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Jak widzisz powyżej ja proponuje bcaa po treningu siłowym a przed aerobami.Po całym treningu serwatkę.Nie mozna okreskic co jest lepsze.Bcaa to wyselekcjonowane 3 aminokwasy ktore mają dzialanie antykataboliczne,serwatka to szybko przyswajalne bialko doskonale do regeneracji potreningowej.Poza tym 30 gramowa porcja serwatki ma ok.10g bcaa.
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Nigdy nie spożywałem w nadmiarze witamin więc nie wiem jakie to ma skutki uboczne.Jedyną witaminą ktorą mozna spożyc w trochę większych ilosciach jest witamina C.Witaminy spozywamy żeby zapobiec niedoborom.Zbyt duże ilosci zwłaszcza witamin rozpuszczalnych w tluszczach mogą się odbic negatywnie na zdrowiu.
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 780
Witam Panie Andrzeju
Mam takie nie typowe pytanie. Ważę 95kg/181cm musze do 19 kwietnia ważyć 89kg.
Jestem na ostrej redukcji z góry tłuszcz schodzi mi 2x szybciej niż z nóg, aeroby trzymam na poziomie 5x 35mim, trening siłowy o tygodnia robię Doog Czapp. Węgle trzymam na poziomie 250g białka 300g tłuszczu 60g. Suple 12g tauryny, 20g glutaminy, 25g leucyny, 10g izoleucyna, 10g walina, 60g izolatu białka, sporo aakg, jabczan kratyny. Obsuszam się się cunkiem 150g na dobę i e.w.a i inhar megabola. Góra schodzi rewelacyjnie dół 2x wolniej co mogę jeszcze z legalnych środków spróbować żeby pozbyć się szybciej wody i tłuszczu z nóg? Z góry dziękuję za pomoc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Magnesium Citrate

Następny temat

Alexey Lesukov on tour 2011

WHEY premium