SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do Andrzeja Kołodziejczyka

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26984

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Ta dieta nie jest dobra dla zwiększania rozmiarow chyba,że ktos ewidentnie jest uczulony na węglowodny i puchnie nawet od zjedzenia listka salaty.
Do redukcji lepiej się nadaje ale dla osob z szybsza przemiana materi ryzykowna ze względu na mozliwosc szybkiego wyplaszczenia mięsni.Ja osobiscie nie stosuje low carb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Dzięki, myślałem że wypróbuje. Chyba nie mam sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1539
Ma pan jakiś specialny plan ćwiczeń na brzuch? czy co trening modyfikuje go pan? z góry dziękuje , pozdrawiam.

Sportowy Tryb Życia !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Na brzuch nie robie nic wymyslnego.Cwicze go raz w tygodniu robiąc 6 serii.3 serie jakiegos spięcia na ławce lub wyciagu i 3 serie jakies odmiany unoszenia nog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
Cześć Andrzej,
Głowię się nad suplementacją około treningową podczas redukcji, zawszę byłem przyzwyczajony do schematu:
przed treningiem siłowym 5g BCAA, po siłowym(przed aerobami) 5g BCAA, Carbo - 1g na kg masy ciała (średnio 90g), po aerobach 30g izolatu, za o koło 30-40min posiłek.

Dowiedziałem się że Farah i jego zawodnicy oraz wszyscy "zawodnicy nowej generacji" stosują zupełnie inny schemat, a mianowicie taki: przed siłowym 5g BCAA, po siłowym(przed aerobami) 25g izolatu + 25g hydrolizatu izolatu serwatki, po aerobach posiłek.
Farah mówi: że węglowodany od razu po treningu siłowym hamują wytwarzanie GH, a glikogen uzupełni się w takim samym stopniu z węgli z posiłku po treningowego.

Wiem że jego podopieczni(KAI, BRANCH, ESSA...) to zupełnie inny poziom, dlatego tu moje pytanie czy ta metoda sprawdzi się u mnie i jakie Ty masz zdanie o tej suplementacji ?

Z góry dzięki za odpowiedź


Zmieniony przez - pro100 w dniu 2013-05-21 00:01:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3595
Witam serdecznie. Wiem że pytania są dosyć długie ale byłbym wdzięczny gdybyś znalazł chwilkę aby na nie odpowiedzieć ponieważ jestem ciekawy opini samego mistrza :)

1. Właśnie zbliżam się do końca okresu redukcyjnego. Dodam, że suplementy jakie stosowałem podczas redukcji to przez pierwsze 6 tygodni CM3, przez cały okres BCAA Gforce okołotreningowo, i na 2 ostatnie tygodnie spalacz olimp Thermo speed. Naprzemiennie robiłem trening cardio i interwałowy.
Jak mam teraz przejść z diety redukcyjnej na diete masową? po okresie redukcyjnym jest potrzebny okres regeneracji, czy moge odrazu stopniowo dodawać kalorie aż do wymaganej nadwyżki, i co z treningiem cardio? Porzucić go odrazu czy też stopniowo?

2. Jako, że nie jestem zawodnikiem startującym w zawodach, po redukcji zamierzam wskoczyć na mase aż do końca zimy przyszłego roku. Planuje robić 6 tygodniowe cykle masowe i między nimi 2 tygodniowe okresy regeneracyjne ze zwiększoną ilością cardio. Czy przez cały okres masy mogę zażywać kreatyne CM3 jeśli biorę ją tylko w dni treningowe? i czy powinienem robić przerwy od suplementacji BCAA?

3. Od 2 lat mam problemy z ginekomastią połączoną z lipomastią, mam 18 lat i myślę czy nie zdecydować się na zabieg. Jak myślisz czy taki zabieg nie popsuje kształtu mojej klatki piersiowej i będę mógł po nim w pełni sprawnie kontynuować treningi oraz w przyszłości stosować ew. wsparcie farmakologiczne?

Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andrzeju ile mg ARI dać do wycinki ?
leci tylko 500mg testa tygodniowo + meta
( wszystkie androgeny musiałem odstawić )
w tamtym roku bawiłem sie 25mg ATD ed

1/2 tab e2d ?? a potem dać więcej ??
w tym roku chcę oprzeć swoją wycinkę o ten środek i wyciągnąć jakieś wnioski.

mam już doświadczenie z T3,clenem,Dnp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
nie tutaj z takimi pytaniami ,nie ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to tylko małe techniczne pytanie

jak mocno złamałem regulamin można usunąć

sory
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Magnesium Citrate

Następny temat

Alexey Lesukov on tour 2011

Wiecej