SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pytania - dieta, ćwiczenia, suple

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 581

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 74
Witam
Nie mam pojęcia jak zacząć ...
Mam 17 lat, 171 cm wzrostu i 75 kg wagi.
(Jestem 5 miesięcy po rekonstrukcji więzadeł przednich krzyżowych.)
Chciałbym zacząć ćwiczyć w najbliższym czasie, ale nie mam pojęcia jak zacząć (jaka dieta, ćwiczenia i suple).
Mój cel to poprawienie siły, kondycji oraz wytrzymałości, przy zachowaniu wagi około 80 kg.
Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc byłbym wdzięczny : )

Btw wie ktoś jak wzmocnić 'kolana', aby podobny uraz nie miał miejsca ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1824
ogolnie na kosci to wapn i mozesz kupic takie tabletki na stawy i cwicz w stabilizatorach. o cwiczeniach na sile znajdziesz wiele w necie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 74
Stabilizator medi protect 4 się nadaje ? bo właśnie taki mam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1824
szczerze nie znam sie na firmach i rodzajach stabilizatorow wiem tylko tyle ze moj mi pomaga;p ale ten wyglada solidnie a skoro taki masz to nie ma sensu kupowac innego
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 613 Napisanych postów 36393 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296893
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1389 Napisanych postów 44425 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431432
masz zgode specjalisty na tenning ?

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Nie mam, jutro się z nim widzę to popytam.
napisał(a)
Początkujący
Rozmawiałem z nim, powiedział że mogę ćwiczyć : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o białku z firmy ActivLab?

Następny temat

PROTEINY

Akop Szostak wraca do MMA! Akop Szostak wraca do MMA! Cytrulina wspomaga anabolizm! Cytrulina wspomaga anabolizm! 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni Kreatyna wspomaga mózg i układ kostny Kreatyna wspomaga mózg i układ kostny Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Pizza proteinowa ALLNUTRITION Pizza proteinowa ALLNUTRITION