SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pure power po terminie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
Witam, w sklepie sfd mozna taniej kupic pure power, z krotka data waznosci, akurat planowałem cykl na wrzesien/pazdziernik, ale moze sie przesunąc o kilka tygodni, czy skoro data pure power jest do pazdzienrika, to znaczy ze najlepiej zjesc go juz we wrzesniu, bo w pazdzierniku nie ebdzie sie do niczego nadawał, czy mozna smiało jesc i w listopadzie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6001
spokojnie mozesz jesc nawet po terminie, ja kiedys jadłem kreatyne 3 miesiące po terminie i wszystko było ok. Jak dobrze przechowywana była i będzie, to spokojnie można jeść.

Panie premierze jak żyć? Krótko qrwa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
smialo bym kupil, tyle po terminie to jest nic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
właśnie je kupiłem na styczeń zrobimy lekki cyklon

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też myślę nad zakupem. Tyle, że u mnie do 1 grudnia byłby używany więc mam wątpliwości.
Chyba wielkiego boom na kiblu nie będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
no i rozwiali watpliwosci... juz nie ma co kupic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bywa. Do kiedy mniej więcej można spożywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
pol roku po terminie pewnie bedzie git nadal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
do roku jak zapakowany daje rade , białko jem już rok i nadal ten sam smak i konsystencja a jest otwierane 3x w tygodniu (Olimp natural WPC)

Zmieniony przez - DEXTROZER w dniu 2012-08-22 13:12:46

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Najlepiej spożyć przed, czyli od razu nie jest zepsuty, jak dobrze przechowywwany i nie naciągnie wilgoci to ten termin będzie dłuższy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
jak grudki są i widać że wilgoć się dostałą to = kosz na śmieci

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna przerwany cykl , złamanie

Następny temat

Suplementy dla piłkarzy

WHEY premium