SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pump Tech- gratisy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1523
Wsrod osob ktore napisza swoje zdanie/opis/analize produktu PUMP TECH (Muscletech) rozlosujemy 50 osob ktore otrzyma probki tego produktu. Powodzenia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
a ja musze powiedziec ze nie dostalem probki. wyslalem adres i niec do tej pory.nie wiem moze mi nie wyslali albo cos moze listonosz skroil nie wiem

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
macia22 napisz cos wiecej o co chodzi. Mamy to napisac na forum czy na priv jak na priv to daj email bo nie mam abona a z checia wezme udzial. tylko wyjasnij o co chodzi.


Zmieniony przez - good_year w dniu 2007-06-08 16:21:54

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
czyli innymi slowy musisz chyba kupic ten produkt napisac jego recenzje to moze wygrasz jego probke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1523
Musicie w kilku lub kilkunastu zdaniach opisac i wyrazic swoj poglad o produkcie.

Wpisy zamieszczacie tutaj na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Do kiedy to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
matip1987 dobre kupic a potem dostac próbke. dal bym soga ale nie moge:/

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
hmmm nie chce byc madrzejszy niz ladniejszy ale prawie kazdy moze napisac swoja "wymyslona" recenzje bez jakiej kolwiek stycznosci z tym produktem

ale to jest tylko moje zdanie zobacze rozwoj sytuacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
głupie troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Niesamowity produkt. Dal mi rezultat jakiego inne suple NO mi nie daly.
Wyniki zauwazylem po ok. 2 tygodniach.Poczulem ogromne zmiany, skora prawie pekala od niesamowitych pomp.
Ludzie zaczeli pytac co biore zauwazajac ogromne zmiany sylwetki, zwiekszona wytrzymalosc,poprawe personalnych rekordow.
Pompa nie schodzi prawie przez caly dzien.
Niewiarygodny produkt , warty swojej ceny.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3102
slawle Piszemy tekst reklamowy ? czy może swoje opinie

ZASADA NR 1 /a co do kobiet/:
Uwierz mi, nie musisz jej kupować jedzenia. Nie traktuj jej jak dziecka z Etiopii.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
analizujac sklad pumptecha nasuwa mi sie jedna mysle mega pompa , w porcji 8,2 g aakg to potrafi rozerwac . dodatkowo Chlorowodorek L-Argininy
Alfaketoglutaran L-Argininy + L-cytruliny tez zrobia swoje w czasie treningu dodatkowo reszta skladnikow jak i renoma samej firmy sprawia iz jest produkt godny uwagi , jedynie minusem moze byc spora cena jak na dawke

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock Therapy i ...........

Następny temat

Dawkowanie??? CP 665 g + Mono olimpa 150 kaps

WHEY premium