SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pulsowanie mięśni

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20866

napisał(a)
Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Dla zupełnie "zielonych". Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29343
Napewno, każemu z Nas zdarzyło się choć raz pulsowanie mięśnia. Chciałbym się dowiedzieć czym to jest spowodowane i o czym to świadczy. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdro.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 31897 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94056
nie wiem za bardz o c chodzi. chodzi o takie krootkie skurcze ?

ostatnio - przedwczoraj wyczytalem ze siteczka sroodplaamtyczna - magazynuje jony wapniowe - i wypuszczajac je zmusze miesnie do skurczu - to taka ciekawostka bo nie wiem czy oto chodzi
1
napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 13874 Wiek -6797 dzień Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158206
może na podlożu nerwowym.
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4214
moze to byc tez spowodowane brakiem potasu ... z potem podczas treningu pozbywamy sie tez potasu a niedobur jego moze wlasnie powodowac pulsowanie lub drzenie miesni
1

co by bylo gdyby...

napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 13874 Wiek -6797 dzień Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158206
albo też nadmiarem potasu
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10608 Napisanych postów 43039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
może to być też magnez... Miałem swojego czasu niedobory, i właśnie miałem pulsowanie różnych mięśni... Od łydek, poprzez klatę, aż do mięśni twarzy...
napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 31897 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94056
to polecam aspargin (albo asparxsen - tansza odmiana a to samo)
2
napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
po raz enty: najłatwiej, najlepiej, najbezpieczniej jest usupełniac elektrolity i minerały w naturalny sposób (potas: pomidory, biała fasola, banany, ziemniaki, magnez: czekolada, kakao, orzechy).
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wielki problem z kolanem!!! blagam o pomoc!!

Następny temat

Opaska magnetyczna

Czy Instagram Stories i Fitplota połączy nową parę? Magdalena Suwińska - ocena sylwetki Zioła na poprawę libido Interwały po treningu siłowym: co, jak i dlaczego? Powrót Papaja! Top 10 męskich sylwetek Jakie żelki po treningu? Katarzyna Rodzik Maliszewska - ocena sylwetki