SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pudzianowski: Kulturyści to baby

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29040

napisał(a)
Temat przeniesiony przez Michail z działu Aktualności - Kulturystyka i Fitness. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1496 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50560
sobotę na Polu Mokotowskim Mariusz Pudzianowki znowu był bezkonkurencyjny - czytamy w „Życiu Warszawy".

- Wygrywam, bo traktuję swoją pracę poważnie. Buduję formę na sezon i nie odpuszczam żadnych zawodów. W Polsce ponadto wcale nie jest łatwo wygrywać. Mamy chyba najsilniejsze cykliczne zawody na świecie, wspaniałą widownię i dużo twardych zawodników. Fakt, że wygrywam, nie oznacza, że brakuje mi konkurencji - mówi „Dominator".

- Ile trzeba dziennie jeść, by tak wyglądać? Jem tyle, ile potrzebuję. Jeśli chce mnie ktoś porównać do kulturysty, to proszę pomnożyć ich posiłki razy dwa. Nie chcę być jednak kojarzony z tą dyscypliną. Dla mnie kulturyści to baby. Bo jaki normalny facet rozbiera się do majtek i podziwia swoje ciało przed lustrem? - dodał Pudzianowski.

Więcej w "Życiu Warszawy"

żródło: http://sport.onet.pl/1104984,wiadomosci.html

hrhrh Troche przesadza chyba Pudzian z tym samozachwytem ? Może ze 2-3 p[osiłki dziennie je więcej od czołowych Polskich kulturystów bo ma większe zapotrzebowanie energetyczne ale z tym tekstem o kulturystach to troche przegioł :) , a sam na zawodach sie rozbiera i pokazyje ciało -

-[][]------[][]-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 18684 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117415
no jasne ze tak /brak dyplomacji/
jesli za takich uważa kulturystów to choc brakuje mu do nich sporo pod wzgledem wygladu to też jest babą bo sie rozbiera i pokazuje ciało!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
Po części sam sie pojechał...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4951 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58469
Kurcze, nigdy za nim nie przepadalem. Ale go szanowalem, a teraz zaczynam coraz mniej szacunku dla niego miec... Idiota
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17183
doprawdy zenada........sam jest baba albo baby jemu brakuje........

da saga continous

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
Z posiłkami tez troche do***ał do pieca
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 741 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9810
1

i po co sie gapisz?

napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 8445 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47533
jeden z komnentarzy

"Naga prawda - czyli wersja niecenzurowana
- Wygrywam, bo traktuję sterydy poważnie. Buduję formę na sezon i nie odpuszczam żadnych dawek. W Polsce ponadto wcale nie jest łatwo brać. Mamy chyba najsilniejsze sterydy na świecie, wspaniałe siłownie i dużo twardych prochów. Fakt, że wygrywam, nie oznacza, że nie brakuje mi koksu - mówi `X'.

- Ile trzeba dziennie brać, by tak wyglądać? Zażywam tyle, ile potrzebuję. Jeśli chce mnie ktoś porównać do kulturysty, to proszę pomnożyć ich dawki razy dwa. Nie chcę być jednak kojarzony z tą dyscypliną. Dla mnie kulturyści to pedały. Bo jaki normalny facet rozbiera się do stringów i podziwia swoje ciało przed lustrem? - dodał X. "

hrhrh dobre

... .. .

napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 13874 Wiek -6796 dzień Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158206
kulturystą nie jestem i nie obrażam się.
ale mialem racje, że zacząłem nie lubić Pudziana.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 775
Oj żenujący jest Pudzian,a zobaczcie jego fotki z zawodów gdzie się napina będąc bez koszulki,chyba niektórym mistrzom odbija,miałem lepsze zdanie o nim,chyba przestanę mu kibicować za pyszłkowatość.
Może rzeczywiście brak mu "baby"

Największa harówa zwycięża talent

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38927
Ale d**** z niego. Dieta kulturystyczna zwłaszcza przed zawodami to jednym slowem masakra. Pozatym nie jeden kulturysta może pochwalić sie lepszymi wynikami siłowymi od niego...a o sylwetce to już nie wspominam...

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-05-31 16:42:25

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rambo część 4 :):)

Następny temat

Pudzian sie wypowiedzial ;-)

Dieta, dlaczego utrudniamy sobie życie? Kłopoty Pauli i Piotrka! Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć? Natalia Czajkowska - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: Gotu Kola Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Wiórki kokosowe vs. pestki z dyni - porównanie okiem dietetyka Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny