SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchne;/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam problem,a mianowicie spuchlem troche na twarzy nie wiem czym to jest spowodowane,wczesniej mialem taka sytuacje gdy cwiczylem spuchniety ostro bylem ale wakacje % i redukcja wyszla sama:) gdy wrocilem do siłownia chciałem wlasnie ominąc ten proces.Dieta głownie białkowa ,wegli jem mało obcinam nie wiem co jest ****owo byc spuchnietym;/ co radzicie? jestem w trakcie masowania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale widze tu sa rady jak zapobiec ale tu problem jest ze juz troche spuchlem;/ jak sie pozbyc;/ tego masa masa w****iam sie strasznie slyszalem ze jedzac nabial (dieta wysoko bialkowa) traci sie w jakims stopniu tluszcz kwestia czy an twarzy tez a dodam ze zapisuje sie na boks moze to pomoze stracic opuchlizne:) zdaje sobie sprawe ze nie bedzie tak masa szla ale jednak bede zwinniejszy

Zmieniony przez - CocoJambo7 w dniu 2009-01-15 21:44:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
banalne pytanie : z koksem nie masz nic wspólnego?

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
A może po mono mu buźka spuchła? Ew jeśli nic z tego to ogranicz sól w jedzniu..

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam nic wspolnego z koxem,fakt kreatyne bralem miesiac temu, ale ograniczajac sol twarz mi wroci do normy? pic wiecej wody? nie wiem co tu kombinowac moze to genetyka;/ kiedys bylem taki typowy szkieletor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Ograniczenie soli jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi... Spróbuj to się przekonasz. Ale fakt faktem- możesz mieć do takiego puchnięcia jakieś predyspozycje. W aptece jakby coś możesz kupić bez recepty taki środek na pozbycie się retencji wody w organiźmie, ale dość drogi był. I o ile to jest woda a nie jakiś obiaw uczuleniowy na przykład.

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
puchnięcie może też być spowodowane dużą ilością nabiału ale chyba nie do takiego stopnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie ja soli już nie jem koksu tez nie ostra dieta i spuchłem jak balon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Może być to również spowodowane różnymi boosterami, które pompują jak i zatrzymują wodę w organizmie.

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najgorzzej jak wyszczuplic twarz:/ nie robiac redukcji najgorsze ze za miesiac planuje cykl na STORM+SHOCK po którym moge spuchnac na twarzy a tego nie chce ;/ co tu robic to juz nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36
duzo jesz nabialu lub odzywek bialkowych na bazie kazeiny?
moze duzo warzyw jesz ktore zaklocaja tarczyce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Dziwne ja przytyłem 20kg, zalałem się fatem, ale na twarzy wyszczuplałem xD nie przejmuj się, większość na masie ma kwadratowe głowy

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla początkującego

Następny temat

Potrzebuje fachowej pomocy!!!!:(

WHEY premium