SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Polski amatorów w armwrestlingu

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Ja prawa i lewa. Potem OPEN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Ja na lewą raczej nie, chociaż pomyśle co mam do stracenia.
Serio w OPEN startujesz ?? przecież tam niema kategorii wagowych

Swoją drogą przypuśćmy ,że ktoś jak Ty by startował w tych trzech kategoriach i wygrał to by dostał te 3 medale puchar i inne nagrody ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Nie wiem :D Chcę iść do open i walczyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6485
chłopaki a możecie napisac jakimi ciezarami cwiczycie biceps w kacie o raz ile bierzecie na nadgarstek ? chyba nie jest to zadna tajemnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Nadgar- 40~
Biceps 90-0 : 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6485
dzieki, a cwiczysz typowo pod armwrestling
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Teraz tak :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
No edek to dźwigasz więcej odemnie ja swoich wyników nie pisze bo niema sie czym chwalić :P

Ale po cichu powiem ,że łatwo sie nie poddam :P Zawsze walcze do końca na cały power :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6485
zalezy jeszcze kto jak wykonuje katy i jak cwiczy nadgarstek ktos moze powiedziec ze podnosi wiecej ale nie wiesz czy podnosi taka samą techniką jak ty, no i nie kazdy potrafi wykorzystać swoją siłę przy stole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Ja ćwiczę nadgarstek/przedramię na wyciągu-stole oraz w pochyle tułowia daję rękę na kolana i uginam nadgarstek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Suwałk Szkół Ponadgimnazjalnych w siłowaniu się na rękę o puchar Dyrekt

Następny temat

II Otwarte Mistrzowstwa Nowego Sącza w WL-25.04.10

WHEY premium