SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2008/2009 Bilety na skoki w Zakopanem

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez renegat44 z działu Sporty Zimowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6823
Witam.

Chciałbym się dowiedzieć od kiedy będzie można kupić bilety na puchar świata w skokach narciarskich w Zakopanem który odbędzie się w styczniu.
I gdzie można te bilety nabyć.

pzdr.

..::Impossible is nothing::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Bilety na Puchar Świata w Zakopanem 2009 będzie można zamawiać mniej więcej od października, czy nawet już września. Są różne drogi kupowania, ale najlepiej przez www.orbis.zakopane.pl

Pozdrawiam! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
bez problemu mozna kupic przec interenet na stronie orbis travel zakopane wiele razy kupowalam i sa juz dostepne na 2009r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Kieruje sie z pytaniem jak wyglada kwestia biletow ulgowych an kwalifikacje dla kogo sa przygotowane . Czy serwisy takie jak kupbilet.pl lub ticketpro beda takze rozprowadzaly bilety. I najwazniejsze czy jest tam jakis podzial na rzedy sektory ; miejsca jezeli chodzi o trybuny gorne czyli A i B. Czy kto pierwszy ten lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Z doświadczenia wiem ,że nie ma co przepłacać za bilety na internecie,można na miejscu kupić za normalną lub nawet mniejszą cenę,ja z rodziną przepłaciłam 100% a robiliśmy już przedpłatę w listopadzie i żałowaliśmy bo na miejscu mogliśmy też kupić i to za cenę mniejszą jak proponują na aukcjach internetowych i jak sprzedawane są w biurach turystycznych.Takie kupno na miejscu sprawdza się jak jedzie się na cały tok Pucharu ,przejść się dużo wcześniej pod skocznie i na wszystkie dni zakupić bilety ,na kwalifikacje lub konkurs,i rezerwacje pokoi warto wcześnie zrobić bo już dziś jest ciężko w listopadzie długo się szuka.My na najbliższe skoki bilety zakupimy na miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
wszyscy sie zalogowaliscie 'dopiero co" zeby sobie tylko pogadac w tym topicu??? ah te reklamy

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
biletów jest jeszcze dużo! Ja kupilam bilety na PŚ Zakopane 2009 w tym biurze w Zakopanem: http://www.tatratravel.com.pl/puchar.html 
poszlo bardzo sprawnie i polecam to biuro
wiem ze bilety sa dostepne jeszcze w wielu innych biurach

dozobaczenia na skokach
ala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kupie cm3

Następny temat

spodnie ABERCROMBIE bawelniane na siłke i nie tylko

Wiecej