SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Przyspieszenie metabolizmu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3684

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 452 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3254
Witam, co polecicie na przyspieszenie przemiany materi? Coś niedrogiego. A czy są jakieś próbki co by można przetestować jak to działa na sobie?
Zielona herbata nic nie daje więc co?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52628
zwiększenie ilosci posiłkow a zmniejszenie ich objętosci
dużo błonnika w diecie, zielone warzywa, owoce
aktywnosć fizyczna
zdr
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4126
kup sobie trec dibencozide czy jakoś tak, 100tab za 25zł, 1-2 tab dziennie
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52628
lolas - nie wypowiadaj sie jak nie wiesz o co chodzi
kobalamina nie przyśpieszy metabolizmu, jedynie może polepszyć apetyt.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 5026 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104280
lolas dibencozide działa w odwrotna strone
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4126
opis z jednego ze sklepów innego niż SFD którego nazwy nie podam "Dibencozide force wzmaga anaboliczne możliwości organizmu zwiększając między innymi metabolizm"
napisał(a)
Początkujący
To co polecicie? Najlpeiej jakis tani supl. bo diete mam na mase wiadomo trzeba duzo jesc, 6 posiłków dziennie. Warzywa, owoce jem, także to nic nie da, bo mi chodzi żeby zmienijszyć wypukłość brzucha (nie spalić) bo ja mam wzdęcia bardzo a espumisany nie pomagają.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 5026 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104280
węgle tnij
napisał(a)
Początkujący
Eh no to nie przymasuje. Ja żeby mieć płaski brzuszek całkiem to bym musiał zjeść tylko kilka kromek chleba dziennie jak dawniej :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTROWIA/ŁOWICKIE Nowy smaki moje odczucia

Następny temat

Masa na zime

Schab czy kurczak? Schab czy kurczak? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Rosyjski Popeye Rosyjski Popeye Nie mogę przytyć - dlaczego? Nie mogę przytyć - dlaczego? Żurawina - właściwości i zastosowanie Żurawina - właściwości i zastosowanie Jak szybko zwiększyć masę mięśniową? Jak szybko zwiększyć masę mięśniową? Suplementy dla sprintera Suplementy dla sprintera Przysiady ze sztangą - prawidłowa technika Przysiady ze sztangą - prawidłowa technika