SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiad mobilność

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10905
Jak poprawić mobilność w przysiadzie? Problem polega na tym że nie zrobie przysiadu z rękami w górze ponieważ przechyla mnie do przodu i nie mogę zejsc nisko. Bardzo słaba mobilność. Przysiad może i zrobie głeboki ale wtedy ręce nie są nad głową tylko bardzo z przodu. Normalne przysiady ze sztangą na karku robię jakoś ale musze podstawiać pod pięty krążki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
tylko, ze buttwink zaczyna sie, gdy odcinek ledziowy zaczyna isc w kierunku zniesienia lordozy, wiec pojecie "proste plecy" w tym przypadku bedzie juz stanem dla kregoslupa nienaturalnym, gdyz naturalnie plecy proste nie sa:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
OHS powinien byc robiony tak, zeby stanga byla "za uszami". Skoro leci do przodu, rzeczywiscie masz problem z mobilnoscia.
Gdzie?
Napewno w stawie skokowym skoro musisz brac krazki pod piety. Dodatkowo mobilnosc obreczy barkowej i odcinka piersiowego kregoslupa.

A front squat zrobisz? Albo zombie squat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10905
Z frontami też są problemy. Do tego dochodzi bardzo dluga kosc udowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
zerknij, masz podane na tacy co trzeba robic, aby poprawic zakresy
https://www.sfd.pl/Buttwink_podwijanie_ogona,_przyczyny,_skutek,_rozwiązanie_problemu-t1135896.html#post1 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak siady robisz normalnie, a jedynie jak robisz siad ze sztangą nad głową to nie koniecznie wina w mobilności musi leżeć w odcinku dolnym.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Przysiad z rękami nad głową wcale nie jest takim łatwym ćwiczeniem. Tutaj potrzeba dobrej mobilności nie tylko w grupie kulszowo goleniowej ale i kostkach, biodrach, klatce piersiowej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
dokladnie, jest to praktycznie szczyt naszych mozliwosci jezeli chodzi o zakresy ruchomosci, gdyz wykorzystujemy cala rozpietosc naszych powiezi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Dlatego nie trzeba się tym sugerować aż tak. Ja też nie zrobie pełnego z wzorową techniką i wyciągniętymi rękami a zwykłe siady ze sztangą idą bardzo dobrze.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja sobię nieraz tak robię jako rozgrzewkę z taśmą gumową napiętą w górze.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10905
To fakt, ćwiczenie nie jest takie proste jak się wydaje. Jednak mobilność i tak jest u mnie słaba, więc muszę nad nią popracować. Filmów na ten temat jest sporo to coś dobiorę. Mam jeszcze pytanie co do głębokości przysiadów. Wszyscy powtarzają że przysiad powinien być jak najgłębszy... no ok zgadzam się z tym ale jak ktoś ma słabą mobilność to prawidłowo nie jest w stanie zrobić pełnego zakresu w prawidłowej technice. Ja ostatnio zrobiłem siady tak głęboko żeby pośladki dotknęły prawie pięt i nagrałem sobie z boku jak to wygląda no i niestety dla mnie za nisko bo pojawia się buttwink w końcowej fazie. Czyli powinienem robić mniejszy zakres ruchu??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dysproporcja pleców

Następny temat

ból barku

WHEY premium