SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przykładowa dieta Low Carb na redukcję, duża pomoc dla początkujących

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 120294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Ja zawsze wsadzałem węgle do posiłków przed- i potreningowego. Przed aero nie potrzebujesz węgli ;)

Redukowałem prawie rok temu na aerobach z samego rana, piłem tylko wheya i jazda na rowerek ;)

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
waga 85kg, wzrost 180 ektomorfik
zapotrzebowanie kaloryczne 3300kcal/doba

chce zastosować diete LC, zmniejszyłem kalorie do 3000kcal/doba

Trening siłowy: robie poniedziałek środa piątek i po każdym siłowym 30 minut aerobów
we wtorek i czwartek z rana aeroby 40 minut.

Dieta:
tłuszcze 60% - 1800kcal = 200g
białko 2g/kgmc 680kcal = 170g
weglowodany 520kcal = 130g

Poniedziałek:
1. 80g płatki owsiane, 50g WPC, 10g rodzynki
trening siłowy, po nim BCAA gforce 10g i 30 min aerobów
2. 80g ryż paraboliczny, 150g kura, warzywa
3. 150g kura, majonez 15g, olej z pestek winogron 15g, warzywa
4. 150g kura, majonez 15g, olej z pestek winogron 15g, warzywa
5. 250g jaja kurze całe, 10g olej z pestek winogron, 10g majonez warzywa

Wtorek:
Bcaa Gforce 10g, trening aerobowy 40minut, Bcaa 10g
1. 80g płatki owsiane, 50g WPC, 10g rodzynki
2. 80g ryż paraboliczny, 150g kura, warzywa
3. 150g kura, majonez 15g, olej z pestek winogron 15g, warzywa
4. 150g kura, majonez 15g, olej z pestek winogron 15g, warzywa
5. 250g jaja kurze całe, 10g olej z pestek winogron, 10g majonez warzywa

Czy tak może być?? przy aerobach z rana dać po zakńczeniu Bcaa i WPC czy odrazy posiłek?
Co zrobić z weglami w 2 posiłku w dni bez siłowni???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Witam Glok
Nie zmniejszałbym już ilości węgli nawet w dni nie treningowe. Co jest równie ważne to aby utrzymać pomiędzy tłuszczami jednonienasyconymi i wielonienasyconymi równowagę czyli jeżeli przyjmujemy 60% tłuszczy to 30% przypada na jednonienasycone, drugie 30% na wielonienasycone. Pamiętaj również o warzywach warto je dorzucić w dużych ilościach, ewentualnie możesz dorzucić witaminę E która jest silnym antyoksydantem, która zabezpieczy organizm przed produkcją wolnych rodników które mogłyby powstać w wyniku procesu spalania kwasów tłuszczowych wielonienasyconych w naszym organizmie. Najlepsze jej źródło to olej sojowy, kukurydziany, słonecznikowy, jajach, mleku, brokułach i innych roślinach zielonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
A jaką ilość wody wypijać dziennie przy takiej dieci? w ciągu dnia popijam też zieloną herbatę. warzywa jakie stosuje to głównie brokuły i fasolka szparagowa.
W poniedziałki po aerobach dać też porcje bcaa i następnie posiłek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Generalnie na każdą spożytą kalorie powinno liczyć się jeden ml wody. Także przy Twoich 3000 kcal = 3000 ml wody. Tak możesz dać porcję Bcaa po aerobach następnie posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
aha. jeszcze powiedz mi jakie ilości witaminy E? Chciałbym pociągnąć redukcje do końca czerwca. przy diecie lc bede odejmować kalorie co jakiś czas? jeśli tak to z czego i w jakich ilościach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Jeżeli spożywasz brokuły i fasolkę szparagową nie sądzę abyś miał problemy z witaminą E, warto również byłoby dołączyć oleje które wymieniłem w poście wyżej, są dobry źródłem witaminy E.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
dzisiaj 2 dzień na diecie LC i strasznie sie dzisiaj pociłem przy treningu siłowym, tylko że to nie był taki zwykłu pot a o bardzo intensywnym zapachu, aż kręciło w nosie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
czy przy takiej podaży weglowodanów może wystąpić już ketoza?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Faza ketozy powinna zacząć się w piątym dniu przy stosowaniu diety typu LOW CARB przy ok. 150g węglowodanów dziennie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przewóz przez granicę

Następny temat

TRIBULON

Wiecej