SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do zawodów - forma

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
Witam, mam pytanie jak dodatkowo przygotowujecie się do zawodów/walk ? Chodzi mi o zajęcia poza treningowe. Czy bieganie, basen itp są dobre ? Pozdrawiam :)

Jaki podpis ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Bieganie zmiennym tempem np. 40- 50 m sprintem i 100 truchcikiem i znowu sprincik i tak kilka razy. Chcesz podjechać wytrzymałość to można dystans sprintu wydłużyć.
Basen tylko jako regeneracja, odprężenie się.
Dni biegania skonsultuj ze swoim trenerem tak aby nie haczyło z innymi treningami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1096
do zawodów to wiecej sparuje z róznymi ludzmi, z róznych styli, a tak to staram sie raczej robic to samo co zawsze. mam z załozenia cięzkie treningi codziennie bez znaczenia czy idą zawody czy nie

Nie staram sie być lepszy od kogoś. Codziennie staram sie być lepszy, niż byłem wczoraj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
"do zawodów to wiecej sparuje z róznymi ludzmi, z róznych styli"

Sparingi przedewszystkim pod okiem trenera a nie samemu. No i jak do zawodów to na zasadach na jakich są zawody czyli z ludźmi z danego stylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Właśnie tak. Im bliżej zawodów tym mniej pożądane są sparingi na innych zasadach

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2006-08-14 19:28:50

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Pamiętam jak mój kumpel równolegle z tkd trenował boks i raz się znalazł w podbramokowej sytuacji w sparingu na boksie i posłał klientowi okrężne na głowę. Był to jego ostatni trenig na boksie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5047
Też powoli zaczynam szlifować forme na zawody, treningi od września się zaczynają - aktualnie robie co 2 dzień siłownie i co 2 dzień aeroby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zadymy, bijatyki itp. a SW.

Następny temat

Bruce Lee

WHEY premium