SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów z IHS - Igor Michniak/redukcja str. 38

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21537
Nie przesadzaj, dobij do 75 bo do 70 chce powalczyć
a tak na serio to czekamy na wypiski od pon :)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Witam!!

Wracam do świata żywych. Ostatni tydzień spędziłem większość czasu przy kompie przy projektach, spałem po 2-3h dziennie i zdarzało się, że nie spałem ponad 2 doby... Treningi i dieta były trzymane (jedynie wpadało jakieś extra białko jak już nie wytrzymywałem głodu + xxxx kaw dziennie).

Wczoraj i dzisiaj sprinty. Dzięki prezentowi od bliskiej osoby mogę wrócić do sprintów na zewnątrz- chodzi o nakładki z kolcami na buty, przetestowałem i są zaj**iste. Biega się w nich po śniegu jak po czarnym asfalcie gdzie bez nich ślizgałem się jak na lodzie..



Aktualnie leci 3-3,5g białka na kg i nic poza tym. Tak wyglądał cały ten tydzień i następny. W weekend prawdopodobnie ładowanie węglami.. Już 5 tygodni bez węgli więc parcie mam cholerne poza tym wyglądam i czuję się jak placek co widać na zdjęciach niżej.

Przez ten czas zleciało z pasa z 94cm do 83cm więc wynik zadowalający na tak krótki czas. Zmierzyłem łapę i spadło raptem 0,5cm.

Aktualna forma:







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
zayebista forma już jest,czas wejść na zbilansowaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Patrząc na Ciebie do zayebistej jeszcze mi daleko ale dzięki, dobrze wiedzieć, że jest jakiś progres.
Rozmawiałem z Wojtkiem i taki jest właśnie plan żeby ten tydzień jeszcze polecieć na samym białku, lekko podładować i wejść na to co na mnie działa czyli carb cycling.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
będzie kosa na debiuty,muszą zapamiętać tam białystok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 947
IGM
Witam!!


Dzięki prezentowi od bliskiej osoby mogę wrócić do sprintów na zewnątrz-


Oho.. :P

FORMA MISTRZ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 783 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43138
No jak na 5 tyg. to progres naprawdę bardzo dobry oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
ładny progres nigdy nie byłem przekonany do tego vlcd ale patrzac na Ciebie czy karpia to zaczynam zmieniac zdanie ;d

A waga jaka obecnie ?


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2014-02-03 09:18:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja przemiana z IHS

Następny temat

Adam Suker - Dziennik treningowy - Cel M.Śląska i M.Polski 2014!

WHEY premium