SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Mistrzostw Polski w Pchnięciu Kulą by lwp3

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96577

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Robiłeś prześwietlenie tego barku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
W piątek jestem umówiony do lekarza na wizytę i wezmę skierowanie . Obecnie w barku nie mam możliwości wykonywanie okrężnych ruchów bo ręka dochodzi do wyprostowania w górę i dalej nie chce iść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
To nie dobrze, uważaj co robisz teraz żeby całkowicie nie rozwalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Uważam na siebie ... Spadam spać bo mam gorączkę ;/ Nie wiem czy to zapalenie barku czy może inne choróbsko ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Tez mnie ciagle w tym roku mecza jakies drobne chorobska , na nastepna jesien zime , *******e wole sie zaszczepic , szczepionka podobno tylko 30 zl w aptece , a napewno pomoze

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Kaszel mam i kicham ale poza tym wszystko w porządku :) . Bark boli ... Sprawność barku oceniam na ok 40-45% możliwości więc nie jest za ciekawie . Z tego co wyczytałem i podstawowych skutków jakie mam to wynika ,że albo rotator stożka barkowego albo zwyrodnienie barkowo-obojczykowe ...

Jakieś pomysły ? Znalazłem klinikę gdzie robią operację ale niestety nie jest ona refundowana przez NFZ.

Jest też druga opcja ,która eliminuję mnie na rok czasu z treningów i życia codziennego .





Metoda Ilizarowa ;) . Miałem taką operację na nogi jak jeździłem rok na wózku inwalidzkim ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Na razie minimalizuję moje treningi bo bark nie daje trenować klatki i górne mięśnie ;/ . Wyciskaniu sztangi wogóle nie ma mowy bo ręka schodzi o 5-6 cm i kość mi blokuje :( . Biceps i triceps da się trenować bo bark daje możliwość chodź przy niektórych boli . Barki odpadają ;/ . Zostają nogi ,które teraz będą katowane 2x tygodniowo .

Jutro dam podsumowanie 4tygodniowego mikrocyklu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Rozmawiałem z kolegą i mowi ,że on czeka już 5 miesięcy na rezonans i ma dopiero na maj ;/

Masakra ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Nie doczytalem , byles wogole wkoncu u jakiegos lekarza z tym barkiem? Czy to wszystko to Twoje domysly?
Jesli nie to zanim cokolwiek zrobisz zglos sie do lekarza , bo mozliwe ze jeszcze jakis czas temu wszystko dalo sie naprawic , a teraz juz bedzie za pozno i lipa ...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Byłem u lekarza od razu jak dostałem kontuzji i dostałem rehabilitację . Przez całe wakacje aż do października przeszedłem 6-7 sesji rehabilitacyjnych ( po 10 zabiegów każdy ) . Obecnie zrobiłem prześwietlenie barku i mam odebrać jutro wynik . Z tego co rozmawiałem z chłopakami z progress'u to w RTG nie wyjdzie nic , dlatego trzeba zrobić rezonans lub tomografię .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krakowski Wycisk - Fotorelacja str 7

Następny temat

Pomyłka produktu BCAA Activlabu?

WHEY premium