SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przybranie masy mięśniowej.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Siemka. Chciałbym przez tą zimę przybrać trochę masy mięśniowej, myślałem nad kupnem mass xxl'a. Ale tutaj mam problem ponieważ w zalecanym dawkowaniu jest podane aby dziennie przyjmowań 150-280g. Czyli nawet przy minimum dawkowania 3KG (155zł) starczy na 20 dni, a ja mam 16 lat i niezbyt duże zaplecze finansowe. I jest jeszcze druga sprawa. Trenuję wioślarstwo i z treningami to tak u mnie jest że mam codziennie opróćz niedzieli. Dwa razy w tygodniu mam siłownię, i chciałbym ograniczyć branie tego gainera do tych dwóch razy. Czy taki pomysł coś w ogóle da? Taki program chciałbym stosować gdzieś do marca. Gdzieś znalazłem inforamcję, aby do takich rzeczy dokładać kreatyne, ale tutaj to niewiele wiem (właściwie to nic), więc chciałbym prośić o pomoc w abilansowaniu tego wszystkiego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po 1. Gainera dawkujesz wg. braków w diecie, a nie wg opakowania :) Producent ma obowiązek podać jakąs dawkę, to podaje taką, żebyś szybko skończył i kupił następną. Gainer nie jest Ci zupełnie potrzebny do nabrania masy - to gorsza alternatywa "kurczaka z ryżem". Aby przybrać mięśni musisz sobie ustawić dobrą dietę z dodatnim bilansem kalorycznym.

Poczytaj: https://www.sfd.pl/[ART]Przygotowanie_do_budowy_masy_mięśniowej__inetheend-t970208.html

i jeszcze raz: gainer to nie cudowny proszek na masę - to odrobina białka z duża dosypką cukru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
No tak, tylko że na 7:50 lecę do szkoły, tutaj 4 kanapki, i bez obiadu lece na trening bo takiej możliwości nie mam, a zanim wrócę do domu to jest godzina 18 i około godzina po treningu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
godzina będzie ok. A dzien wcześniej zrób jakiś konkretny posiłek do szkoły oprócz kanapek. Ugotujesz, zapakujesz do pojemnika i zjesz na długiej przerwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
To znaczy żeby odpuścić sobie tego typu odżywki i po prostu więcej jeść i przed i po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
miedzy innymi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz. w Gainerach masz cukier - gwarantuje przyrost, ale tkanki tłuszczowej szczególnie przy dawce proponowanej

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-10-21 17:34:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
No więc do tego się zastosuję. Chciałbym tylko spytać o pewien sposób na który wpadłem. BOdajże połączenie kreatyny i mass xxl'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatynę sobie na razie daruj, brakuje Ci podstaw. A gainer to jedzenie w proszku, to tak jakby łączyć kreatynę z kurczakiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
No więc do tego się zastosuję. Chciałbym tylko spytać o pewien sposób na który wpadłem. Bodajże połączenie kreatyny i mass xxl'a. Kreatynę 5g rano i 5g przed treningiem, codziennierazem z sobotą i niedzielą. Do tego mass xxl 150g po siłowni, tj. dwa razy w tygodniu. I tak przez 1,5 miesiąca. Czy takie coś nie spowodowałoby żadnych skutków ubocznych? np. jakiegoś swojego rodzaju uzależnienia od kreatyny czy czegoś w tym stylu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Paramaribo2, trochę szybko odpowiedziałeś, a zrobiłem błąd i musiałem edytować :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka ławkę kupić ???

Następny temat

VI MISTRZOSTWA MR SFD i IV MISTRZOSTWA MISS SFD

WHEY premium