SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przybranie masy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 284
Siema mam pytanie , mam 15 lat i waze 60 kg , wiem ze zaraz bedziecie pisac ze sie nie znam i mam sobie zlozyc diete ale niestety nie moge miec takiej diety. Chodzi o to czy mozliwe jest przytycie paru kg na 4 posilkach dziennie i gainerze? Prosze nie wypisywac ze sie gowno znam i mam kupic kurczaka bo zdaje sobie sprawe ze trzeba jesc 6 posilkow zeby widziec efekty , chce tylko wiedziec czy jest to mozliwe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Po pierwszee nie zakładaj dwóch takich samych tematów, po drugie nie musisz jeść 6 posiłków , po trzecie gainer do niczego ci zapewne potrzebny nie jest. Po czwarte chcesz przytyć w tłuszcz nie ćwicząc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 284
Cwicze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
żeby przytyć kluczowa jest dieta z dodatnim bilansem kcal. rownie istotny jest dobór produktów, bo jedząc dużo, ale byle co będziesz miał przyrosty tkanki tłuszczowej, która ani nie jest zdrowa, ani estetyczna. gainer może być w tym przypadku dopełnieniem diety, dodatkową porcją kcal i węgli, ale napisz jak mniej więcej ma wygladac ten szkielet odzywiania

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny prosze.

Następny temat

Spalanie tłuszczu bez cardio

WHEY premium