SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeziebienie a KREATYNA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5015
Czy mozna przy cyklu kreatyny i nitrobolonu brac leki na przeziebienie np. FERVEX. Albo co czym mozna sie leczyc bo zlapalo mnie przeziebienie dosc mocne a jestem na cyklu krestki i nitro i nie chce przerywac przez byle przeziebienie a nie wiem czy mozna brac jakies leki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 345 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11428
Wedlug mnie powinienes przerwac cwiczyc i sie porzadnie wykurowac.

Dopóki Walczysz, Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5015
nie no az tak powaznie to nie jest poprostu mam lekki katar i lekko boli mnie gardlo ale to prawie nie czuje i dlatego mysle ze taki np. FERVEX napewno by pomogl no ale nie wiem jak to przy cyklu sie ma czy moge?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 345 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11428
tzn wiesz od tego sie zaczyna mnie tez na poczatku glowa bola itd itp a pozniej ledwo co stalem ale nie moge stwierdzic czy bedziesz musial wylezec czy ci przejdzie praktycznie przez dzien ale codo tego cyz mozesz zazywac np fervex i nie przerywac cyklu to ci nie powiem bo nie bede sciemial ale nie jestem pewien ja bym przerwal ale wole jak ci to powie jakis spec czy mozesz jechac dalej czy odstawic na troche.

Dopóki Walczysz, Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
jesli czujesz sie osłabiony to odpusc siłke
jesli to lajtowe przeziębienie to wit,C
syrop z cebuli
mleko z miodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak masz przeiebienie
top watpie abys mnial dosc sily na skuteczny trening
lepiej juz zorbic mniej zaplanowane SD
wykurowac sie i wrocic do treningow pelnym sil energii z miesniami odzwyczajonymi od obciazen
i pelniejsza kasa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
ciekawe ...
kolejny chłop którego łapie przeziębienie na cylku kretką - gdzieś już poruszaliśmy ten temat można by go zacząć analizować


IMO - zastosuj fervex i ciągnij treningi (mniejsza intensywność), oczywiście do poziomu w którym nie następuje osłabienie;
ja tak robię, w prawie kazdym cyklu kretkowym zaczyna łapać mnie katar ...

Zmieniony przez - MORDAD w dniu 2005-08-16 10:17:19

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kolejny chłop którego łapie przeziębienie na cylku kretką - gdzieś już poruszaliśmy ten temat można by go zacząć analizować

przypadek !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
Biniu dosyć dziwny przypadek ... bo pojawia się cyklicznie (u mnie i 2 kolegów z siłowni) więc ... ????
nie uważasz że 'przypadek' nie jest tu właściwym słowem ?

wiem również doskonale że labolatoria nie potwierdzają takiej zależności ... ale cholerka życie pokazuje swoje

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1049
jaki przypadek BINU!!!
ja też poruszyłem ten temat!!! brałem nawet antybiotyki ciągu cyklu kretki i trening nie był słabszy!! było za***iście!!!
zalerzy od oraganizmu w jaki sposób walczy z wirusem!!!
fakt jest że leczenie trwało dłużej!!!
myśle że w przypadku przeziębienia autora wystarczą duże ilości wit C!!
ZDRÓWKA ŻYCZE!!

TECHNIKA I DIETA DOPROWADZI CIĘ DO SUKCESU!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25891
Ja podczas brania krety sie raz też przeziębiłem i wszystko wypociłem waga poszła 3 kg w duł w bicu 1cm spadł ale nieprzerwałem cyklu i po przeziębieniu ta kreta mi nic prawie nie dawała więc nieweim czy jest sens coś ćwiczyć dalej.

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie suple na drugi cykl?

Następny temat

ILE GRAMOW MA ŁYZKA STOŁOWA

WHEY premium