SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przetrenowanie czy cos innego?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 60
Witam,

Mam pewien klopot, trenuje juz ponad 14 miesiecy, od jakiegos miesiaca mam nowy plan treningowy i do tego wlaczylem TRIBULON (Trec'a), teraz jestem troche zaklopotany, bo jak np w poniedzialek cwicze klate i triceps to tzw 'zakwasy' mam przez 3 dni, i to nie w max wysliku, pozostale miesnie bola tak przez dzien, gora poltora, nie czuje zadnego oslabienia itp, mam energie w sobie dosc duza, koles na silce mi mowil ze jak dlugo sa te zakwasy to tez nie dobrze :\ i jestem teraz w d..ie bo nie wiem co mam robic, czy zmniejszyc ciezary ? a i trenuje na mase, za kazda odp bede bardzo wdzieczny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Pokaż plan + ankieta + dieta i opisz jak wygląda u ciebie regeneracja. Może masz przeładowaną klate i trica i dlatego.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8447
Masz nowy plan treningowy to nic dziwnego że masz zakwasy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciązenie - hantle

Następny temat

Trening po masę i formę plażową

WHEY premium