SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Przeskakiwanie kolana po rekonstrukcji ACL

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9637

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1018
Powinnaś wzmocnić mięśnię.

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18
Cześć Patrycja, napisz proszę czy:
napisał(a)
Początkujący
Kurczę zjadło mi część wypowiedzi ...
1
napisał(a)
Początkujący
Napisz proszę czy: przeszczep miałaś z więzadła rzepki, czy było ograniczenie wyprostu po zabiegu, czy kolano było opuchnięte, czy ciepłota kolana utrzymuje się cały czas, czy miałaś "profesjonalną" rehabilitację, oraz kiedy rozpoczęłaś ćwiczenia w łańcuchach kinematycznych otwartych. Jak możesz to napisz na priv: aksolotl@onet.pl
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25
Witam u mnie przeszczep był z uda i szyta łękotka objawy są identycznie. Podziel się wiedzą z góry dziękuje i zdrówka życze
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kregozmyk przedni L5/S1 Obustronne przerwanie ciagłosci łuku

Następny temat

Ból i obrzęk z tyłu kolana-POMOCY

Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe Magnez chroni przed miażdżycą, cukrzycą i nadciśnieniem Magnez chroni przed miażdżycą, cukrzycą i nadciśnieniem Lekkie śniadanie sprzyja odchudzaniu Lekkie śniadanie sprzyja odchudzaniu 6 ćwiczeń na męskie pośladki 6 ćwiczeń na męskie pośladki Proteineo Bread - chrupkie pieczywo FIT Proteineo Bread - chrupkie pieczywo FIT Andreas Cahling - weteran z czasów złotej ery, wciąż w formie! Andreas Cahling - weteran z czasów złotej ery, wciąż w formie! Edgard John-Augustin - bioniczny kulturysta Edgard John-Augustin - bioniczny kulturysta Owoc granatu obniża kortyzol Owoc granatu obniża kortyzol