SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa w SW. Proszę o pomoc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 946
Z powodów niezależnych ode mnie nie mogę do końca roku chodzić na boks i grappling. Ten czas chciałbym przeznaczyć na poprawie siły, przy jednoczesnym utrzymaniu kondycji. Mam dostęp do siłowni. Chciałbym wiedzieć na jakich ćwiczeniach się skupić. Do tej pory robiłem np. trening Couture'a + bieżnia, rowerek, podciąganie itp. Nie ukrywam, że przydałoby się poprawić wygląd...2 lata sw za mną, a sylwetka przeciętna
Czekam na rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Ten okres możesz wykorzystać do budowania siły. Na przykład wykonując program Billa Starra (znajdziesz go na forum). W celu utrzymania kondycji na dotychczasowym poziomie wystarczy na razie sama bieżnia.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Trening FBW lub dzielony na wolnych ciężarach a w celu utrzymania zwinności (choć przez te kilka tygodni za bardzo jej nie stracisz) plyometria plus interwały raz w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 946
Spróbuje trening Billa Stara, jednak trochę go przekształcę i dodam dużo kondycyjnych ćwiczeń. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Lepiej nic nie zmieniaj w tym treningu a wytrzymałościówki dodaj jako kolejny dzień treningowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przetrenowanie?wazne!

WHEY premium