SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa między posiłkami

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Witam,

od jutra cisne zarobić sobie na przyjemności... czyli na siłownie i diete i ew. suplementy jak starczy pieniędzy. Dieta oczywiście jest, tylko pojawia się mały problem... wychodzić z domu będę o 6.40 więc posiłek pierwszy będę jadł po 6, chciałem drugi posiłek jeść o 9 a trzeci o 12 i potem o 15 przed treningowy, jednak w robocie bede mógł jeść tylko o 11 bo o tej godzinie mam zjazd do bazy na śniadanie, i tu moje pytanie, czy metabolizm nie zamuli a mięsnie nie wprowadzą się w katabolizm podczas niecałych 5h? Z metabolizmem myśle, że duzego problemu nie ma, bo nakręci się sam jak bede jadł kilka tygodni o tych samych godzinach to samo. Dodam jeszcze, że trenuje 4 x trening siłowy, 2 x trening interwałowo-areobowy i 6 razy w tygodniu rano 30 minut areobów na podkręcenie metabolizmu. Jest to okres redukcyjny. Czekam na Wasze odpowiedzi! :)

EDIT: dysponuje jeszcze gainerem który moge wrzucić między te posiłki, niestety na białko nie ma jeszcze funduszy :P

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2010-08-01 11:48:07

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Zrób batoniki białkowe w domu i ten posiłek trzeci możesz rozdzielić na np. 2 batony (chyba nikt się nie doczepi, że przez minute coś szamiesz) https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] w kuchni sfd są przepisy, modyfikuj, żeby Ci btw. pasowało i z głowy. Ja bym tak zrobił w kuchni sfd są przepisy, modyfikuj, żeby Ci btw. pasowało i z głowy. Ja bym tak zrobił w kuchni sfd są przepisy, modyfikuj, żeby Ci btw. pasowało i z głowy. Ja bym tak zrobił [img]../../buziaki/1.gif" alt="" />
Zamiast wpc wrzucisz gainera do masy i będzie bomba ;))

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-08-01 11:49:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
to mi powiedziałeś ;) nie chodzi o to ze nie moge zjesc, chodzi o to ze nie mam jak ze sobą wziąść kumasz ?:D

ulozylem sobie juz diete 5 posilkow + tam gdzie 5h przerwy 50g gainera mysle ze bedzie git, jeszcze jakby wypowiedział się mentor S.M.P.A ;p pamiętam że kiedyś mialem 5h przerwy w posilkach i nic mi nie bylo (jak zaczynalem diete) trzeba pamietać że zawodowcem nie jestem, chociaz zawodowcy na masie sie tez nie trzymaja mocno pory posilkow (oczywiscie nie wszyscy np. Sami) :P

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie przesadzajcie!
Spokojnie zjedz sobie jak masz przerwę o 11.
Najważniejsze by bilans się zgadzał, a jak dodatkowo masz 5 posiłków to jest ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wołowina po treningu

Następny temat

dieta na szybką mase ok.5000kcal dzienie

WHEY premium