SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerobienie treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Witajcie. Czy mógłby mi ktoś pomóc zmienić plan treningowy?
Chodzi mi o to, że nie chcę ćwiczyć na nogi (Dzień piąty: Barki, kaptury, uda, łydki.) z tego względu, że nogi mam mocno umięśnione.

Także proszę o dobranie mi jakiś ćwiczeń w ten 3 dzień, tak aby pasowało wszystko do reszty planu.

I zastanawiam się jeszcze nad tym, czy może zamiast ćwiczeń na brzuch nie zacząć ćwiczyć ABS?

Co o tym myślicie?

Tutaj zamieszczam link do treningu:
http://forum-kulturystyka.pl/treningi/3_dniowy_trening_na_mase_dla_poczatkujacych.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
No pokazałem go w linku powyżej ;)
Celem jest zdobycie masy mięśniowej i przybranie na sile.
Co do mojego sprzętu, to mam hantle 2x15kg, sztangę 35 kg oraz ławeczkę (prosta i skośna).
Ćwiczyłem już wcześniej może z 2 miesiące, ale miałem tylko 35kg obciążenia i nie ćwiczyłem regularnie.
Od początku sierpnia wziąłem to na poważnie. Wydaje mi się, że trening który podalem w linku jest dobry, z tym, że bez ćwiczeń na nogi (wcześniej biegałem, grałem w piłkę nożną i nogi mam wystarczająco masywne, aż zbytnio). No i nie wiem, czy wykonywać te ćwiczenia na brzuch, czy wziąć się po prostu za ABS'a dodatkowo.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nogi być muszą.

Masz jakieś przeciwskazania medyczne np. wada postawy ?

Na twoim miejscu to ja bym jakieś FBW sobie zrobił.


zdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Nie mam żadnych przeciwskazań, tylko uważam że jest mi to niepotrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ale nogi to połowa ciała.

Ankiete uzupełnioną do nowego postu.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Tak, tylko chodzi o to że ja mam nogi mocno umięśnione, ponieważ grałem wcześniej w piłkę nożną, biegałem, chodziłem na taekwondo.
I mam ogromne łydki, dlatego nie chcę już ich powiększać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
A za chwile nadgonisz górą ciała i będziesz śmiesznie wyglądał z nogami jak patykami...


https://www.sfd.pl/Nie_cwiczysz_nog_Przeczytaj_to_zaczniesz-t193566.html


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Czytałem to wcześniej ;) Nie chodzi o to, że mi się nie chce tego ćwiczyć.
Ja po prostu mam naprawdę bardzo mocno umięśnione nogi i chcę właśnie nadgonić górę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Plan bez nóg nie to nieporozumienie i jak masz możliwość to muszą być w planie...


Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-08-22 22:55:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc

Następny temat

Trening do oceny [MASA]

WHEY premium