SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina pępkowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Chcialem sie dowiedziec jak wyglada "leczenie" przepuklina pępkowa. Domyslam sie ze przepuklina jest usuwana poprzez operacje tylko co dalej? jaki czas spedze w szpitalu? Jak dlugo wraca sie do zdrowia? ......
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
mam takie coś, tylko w stadium nie nadającym się do operacji, po prostu rozejście się tych dwóch błon nad pepkiem :D
lekarz powiedizal, ze nie nadaje sie do operacji, a z biegem czasu samo powinno sie zejsc (tzn moze dlatego, ze jestem jeszcze w mlodym wieku)
troszke oszczedzam brzuch.
przepukline masz stwierdzoną? skierowany jestes na zabieg? moze warto jeszcze przedyskutowac z kims innym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Przepukline stwierdzilem sam, w koncu nie jest to cos skomplikowanego. Szukalem troche informacji w necie na ten temat ale nie znalazlem nic konkretnego na temat "leczenia". W moim przypadku operacja jest chyba jedynym wyjscie poniewaz przepuklina sie powieksza i zaczyna mi przeszkadzac. Nie bylem jeszcze u lekarza poniewaz w chwili obecnej nie moge sobie pozwolic na L4.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
tak jak i inne przepukliny ... czyli BYŁO

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 352
Cześć Panowie.
Sprawa ma sie tak. jestem po wychowaniu fizycznym. pracuję na siłowni i własnie przyszla do mnie pewna pani która powiedziała mi ze ma stwierdzona przepuklinę pępkową. powiedziała tez ze jest umówiona na operację i że lekarz powiedział jej ze powinna wzmacniac mięśnie proste brzucha żeby je do siebie zbliżyć. nie powiem ... mam pewna teorię na temat tych ćwiczeń ale chciałbym prosic żeby jakaś tęga głowa pomogła mi troszke z tym i rzuciła jakąs ciekawą sugestię. pozdrawiam i czekam na odpowiedź
2

Nie Ma Granic Mozliwości ... Są Tylko Bariery Do Przełamania ..!!!
http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176130107 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guz na kolanie, boczne więzadło ?

Następny temat

Nos.....

WHEY premium