SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Przepis na prosty "BULK" po treningu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 583

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 565
Jako, że skończyło mi się białeczko i nie miałem co wypić po treningu, postanowiłem zrobić bulka. Posiedziałem poczytałem przepisy innych, ale jakoś mało smaczne to było.
Tak sobie kombinowałem różne składniki i ten akurat wyszedł bardzo smaczny, więc wypadało by się tym podzielić....
Składniki:

* 350g. jogurtu Danone Natura
* 250g. Twarogu chudego "Pątnica 0%"
* 50g. Żurawiny
* 170g. Ananasów w zalewie (5 plastrów)
* 2 czubate łyżki miodu (ok 40g.)
* 4 białka jaj XL
Objętość całkowita to ok. 1400ml.

Wartości odżywcze:
* 1313 kcal (całość)
* 141g. Białka
* 153g. Węglowodanów
* 14g. Tłuszczu

Wykonanie jest banalnie proste i nie drogie. Wystarczy mieć blender i do dzieła!
W pierwszej kolejności wrzucamy białka, miód, żurawinę, jogurt i ananasy. Mieszamy to ok 3-5min. Następnie dodajemy sery i miksujemy kolejne 5 min. Zbyt krótkie miksowanie nie rozbija dokładnie sera i kiepsko się to pije, dla tego polecam dłuższe miksowanie (nie wiem, może ja mam kiepski blender)....

SMACZNEGO !

Wiem, że nic nie wiem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 397
i jak ci tu wyszło 140 gram białka ? :d
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 348499
Mogło wyjść, nie wiem, nie chce mi się liczyć. Trochę za dużo cukrów prostych, zwłaszcza ten ananas i miód, to bym wywalił.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5861
Przynajmniej sie starałeś, bo w mojej ocenie to kiepski
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 348499
Nie jest taki zły, ale po treningu lepszą opcją było by jakieś białko, a nie twaróg.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 851 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34679
bialko jest na pewno zawyzone nie ma mozliwosci zeby tyle wyszlo z tych produktow

Zmieniony przez - ddamian91 w dniu 2013-02-08 00:09:34
napisał(a)
Początkujący
Wpisałem na szybko do kalkulatora i faktycznie, autor podał trochę za dużo, u mnie to oscyluje w okolicach 80g białka.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5861
no to było wiadome od początku że jest zawyżony bo z czego miało się wziąć tyle białka przecież nie z jogurtu Danone Natura
napisał(a)
Początkujący
Z żurawiny.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 565
Wpisałem to co wyliczyłem tym kalkulatorem: http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie Jeżeli macie jakiś bardziej dokładny, to proszę wpisać, cobym dalej nie błądził... :D

Wiem, że nic nie wiem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase

Następny temat

problem z apetytem po treningu.

Kwas alfa-liponowy - jak działa? Kreatyna a przeziębienie - czy ma wpływ? Jak zejść nisko z poziomem tkanki tłuszczowej? Czy dieta jest potrzebna? Bo biceps to podstawa… Marta Banasik i Łukasz Sosiński na wczasach Jak robić pompki? Ile powinien trwać trening na siłowni?