SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Przemyślany cykl na kreatynie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 522

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2837
Kaizen Xtreme Creatine orotan + Man clout
lub
Inkospor xtreme creatine + storm

Za sobą cykle na kilku stakach i mono. Nigdy nie łączyłem jednego z drugim. Czekam na opinie co do zestawów. Ja jestem za 1 bo jeszcze nie widziałem żeby ktoś próbował takiego zestawu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3369 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11510
Po co? Nie lepiej np. Storm+shock?
napisał(a)
Początkujący
NO booster odpada w moim przypadku. Po pierwsze czuje sie paskudnie a probowalem kilku po drugie biore spalacz ktory juz dostatecznie pobudza
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5493 Napisanych postów 137329 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 919653
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3369 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11510
To wez stacka i jesli to potrzebne to mono... I moze frytki do tego
napisał(a)
Początkujący
Chyba że pojade 2 stacki. Może clout + size on?

Zmieniony przez - bubba89 w dniu 2011-03-24 02:23:21
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5493 Napisanych postów 137329 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 919653
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAN Orotine - pomoc

Następny temat

przerwany cykl kreatynowy

Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Rozciąganie statyczne zmniejsza siłę Rozciąganie statyczne zmniejsza siłę 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić Domowa granola Domowa granola IFBB Diamond Cup Cacak Serbia 2018 IFBB Diamond Cup Cacak Serbia 2018  8 największych freak’ów kulturystycznych na świecie 8 największych freak’ów kulturystycznych na świecie Puchar Polski Południowej PZKFITS - Kraków 2018 Puchar Polski Południowej PZKFITS - Kraków 2018 Anllela Sagra - najpiękniejsza modelka fitness z Kolumbii Anllela Sagra - najpiękniejsza modelka fitness z Kolumbii