logo
zamknij zamknij

Przejście z mixa na enan/deka

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 500

0 5 0
napisał(a)
xxkaczorxx
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 607 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25977
1. WIEK: 23
2. WAGA: 98 kg
3. WZROST: 196 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 40 cm
-klatka: sorki ale mam tylko metrowa miarkę
-udo: 65 cm
-talia: 88 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 3g/kg
-węglowodany: 2,5-3g/kg
-tłuszcz: 1-1,5g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta solo i meta+wino(oral)
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: siła, dobrej jakości masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: meta solo 100x10mg pół roku temu
11. POZIOM BF%: nie wiem ale po ostatniej redukcji raczej niski
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: hmm możliwa skłonność do porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: rekord 110kg
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam, zacząłem miesiąc temu cykl na mixie (omka polska) i planowo chciałem jechać 500e21d ale około 16-17 dnia odczułem spadek mocy więc przywaliłem i dzisiaj (po 2 tyg od ostatniego) pocisnę kolejnego czyli przejdę na 500e14d i tak mam zamiar pocisnąć kolejne 2 shoty jeszcze i wszystko by było spoko bo samopoczucie, libido, chęci wszystko na plus i siła też zaczyna iść tylko mam ten pieprzony problem ze stawami. Jadę dość niskimi ciężarami bo póki co dorzeźbiam się aby móc pocisnąć z masą konkretnie ale co chwilę jak nie bark to nadgarstek i szlak mnie trafia także po nowym roku chce przejść na enana z deką i tu pytanie jak to zrobić prawidłowo? ja myślałem żeby po ostatnim strzale z omy zarzucić hcg 3x1000 ew i wbić enana+dekę i polecieć 12 tyg(+3 tyg samego teścia na koniec) tylko jeszcze jaka dawka będzie prawidłowa? deki to dam 200 ew ale czy 250 testa e5d starczy?

Zmieniony przez - xxkaczorxx w dniu 2011-12-03 14:10:20
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
omadyn
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1233 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10943
omki sie nie bierze e21d monke sie bierze minimum 500 week i bije sie dwa razy w tyg

:D

napisał(a)
xxkaczorxx
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 607 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25977
omadyn
omki sie nie bierze e21d monke sie bierze minimum 500 week i bije sie dwa razy w tyg

nie zagłębiajmy się w to już bardziej bo to już było wałkowane w temacie Ownage'a i takie dawki czuję po sobie że działają i pocisnął bym tak jeszcze parę miechów gdyby nie to że od kilku miechów zmagam się z bólami barków i nadgarstków i chcę spróbować to wyleczyć deką bo glukozamina, kolagen i inne szajsy nie załatwiają sprawy
napisał(a)
snara
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 8280 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39348
deca to pomoze jak bedziesz ja bil a potem to samo , flexit jest dobry na stawy i trening technicznie rob nie silowo

snara

napisał(a)
dugii2
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 3619 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 95493
dokładnie jak mowi snara deca pomorze tyko na chwile
napisał(a)
xxkaczorxx
Znawca
aha więc jest jak myślałem... ok ale jednak w okresie budowania masy i zwiększania siły była by bardzo mocna co nie? tak czy siak muszę sprawdzić to po sobie więc prosiłbym o opinię w kwestii samego przejścia żeby zrobić to prawidłowo bo po 5 shotach 500mg co 2tyg nie powinienem być zbytnio zblokowany więc czy mogę zrobić t.j napisałem w 1st poście?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brał ktoś medriod?

Następny temat

Winstrol + trening wytrzymałościowy

Ziemniaki czy bataty? Porównanie okiem dietetyka

Leksykon suplementacji: Tauryna

Dagmara Machij znów wolna!

Placki do tortilli - porównanie okiem dietetyka

Leksykon suplementacji: Witamina K2

Cel treningowy - konieczny aby rozpocząć przygodę z siłownią

Mleka roślinne - porównanie okiem dietetyka