SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przegrałem zakład - tatuaż ;-)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
Jestem cieciem i orzegrałem zakład z kumpelą, i muszę sobie wytatuować trzy literki (wielkość: 3cm) :d. Jakie polecacie miejsce, tak, żeby było mało widoczne, i żeby nie było pedalskie (jaja, dupa, nie, dziękuję ). Myślałem o kostce ale trochę gejowo, o stopie, a najlepsze chyba miejsce jakie mi przyszło do głowy to wewnętrzna strona uda, tak z 10cm nad kolanem. Co o tym sądzicie? Polecicie jakieś inne miejsce? Jak dbać o taki tatuaż przez kilka dni po zrobieniu? Pozdro

Aha, dodam jeszcze, że te trzy literki to nie hu.j albo gej, tylko K i inicjały przyjaciółki

Zmieniony przez - Sepiroth w dniu 2005-03-07 21:52:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 411
jak jest mały to niema problemu w przyszłosci z jakimś wymyślnym coverem, coś na całą noge się wrzuci i masz z głowy "starą dziare"

Znam Taekwondo, Karate, Judo, Ju Jitsu, kung-fu i jeszcze kilka innych fajnych słów !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3455
Ech pomyśl trochę... Ale zakład to zakład nie ma lekko
Dziwnie to może wyglądać jak ktoś zobaczy Cię ne plaży albo na basenie. No, ale to chyba najmniej widoczne miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 411
zrób sobie na stopie, przeżyjesz chwile grozy a po paru latach ci się złuszczy do bladosci, wogóle to przeginasz z tym spedaleniem, wszedzie gdzie piszesz pedałów widzisz, zastanów się ..... geje nielubią tatuaży .. więc niewiem skąd te porównania, dlamnie wogole zrobic sobie małą dziare to jest zniewiesciałe , facet jak juz ma mieć dziare nich ma coś imponującego a nie coś co go bedzie kompromitować, niema to jak widok MACHO z małym wytattoowanym znaczkiem.

co do dbania to polecam szare mydełko, regularne delikatne mycie w chłodnej wodzie, niezanużać i nieprzemaczać, smarować alantanem lub lepiej bepanthenem i niepozowlić by zrobiuł się gdziekolwiek strupek na swierzym tattooażu.

Znam Taekwondo, Karate, Judo, Ju Jitsu, kung-fu i jeszcze kilka innych fajnych słów !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


zrób sobie tu gdzie ja mam... a co sie będziesz ******lił twardym trzeba być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 411
heh, witam , pamietm cie jak n innym forum pytałeś czy warto sobie zrobić na dłoni, widze ze fajnie to wyszło, pozdro
1

Znam Taekwondo, Karate, Judo, Ju Jitsu, kung-fu i jeszcze kilka innych fajnych słów !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1444
wg mnie to fajny bezsens skoro robisz se tatuaz z powodu zakładu a nie z własnej woli,a co gdybys po przegranym zakladzie mial sie wykastrowac? :-%
tez bys to zrobil?

Life Is Beautifull :D:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
She, takiego załadu bym po prostu nie przyjął... Przyjąłem zakład, byłem pewien że wygram, ale nie wygrałem, trudno. Trzeba mieć honor i się wywiązać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 411
no tak , ale jakbył bys pewien znow ze wygrasz i założył bys się o kastracje? :D heh swoją drogą fajny awatarek ma koleżanka :P ja to niemam co wystawić do zdięcia :D

ja to mogłbym się zakładać o tattooże i smiało wszystkie zakłady przegrywać :D
1

Znam Taekwondo, Karate, Judo, Ju Jitsu, kung-fu i jeszcze kilka innych fajnych słów !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1444
hehh....niech ten od przegranych zakladow wstawi w avatarka miejsce gdzie wytatuował 3 literki :P

Life Is Beautifull :D:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 628
ej stary doloz sobie pare literek i wydziabaj sobie przedramie (gotyk, celtyk) przynajmniej bedzie konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 411
co tam, teraz jest moda na iraq :) weź sobie napis w stylu "drutu" kolczastego napisz :)

Znam Taekwondo, Karate, Judo, Ju Jitsu, kung-fu i jeszcze kilka innych fajnych słów !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pekające palce

Następny temat

Fryzura na grzybka

WHEY premium