SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Przedwczesny wytrysk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9981

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 219
Witam, mam problem którym jest przedwczesny wytrysk :/ dochodzę w około minutę :/. jest to moja największe utrapienie w życiu.. są na to jakieś metody sprawdzone czy najlepiej udać się do seksuologa? pozdrawiam i czekam na odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 11601 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70678
zwolnij sa tez gumki z "opozniaczem"...i minuta to chyba nie jest przedwczesny wytrysk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7337
,,Zwal se" przed stosunkiem

Zmieniony przez - Remzi90 w dniu 2009-09-06 21:06:03

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 219
gumki muszę wyprobować, minuta to jest przedwczesny wytrysk raczej :/ , kiedyś mogłem sporo dłużej, ale przez masturbację teraz tylko 1min i koniec :// coś się zakodowało w psychice i nie wiem jak to pokonać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 11601 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70678
wniosek sam sie narzuca - przestan sie masturbowac i z czasem wszystko sie poprawi...albo rob to czesciej albo zmien partnerke na brzydsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19599
Moim zdaniem powinienes go walnąć młotkiem może sie naprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 618
moim zdaniem kup sobie nowy na allegro a tego do pieca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3750
jak powiedział "Remzi90" mówiąc kolokwialnie zwal sobie przed stosunkiem ;D może to być spowodowane zbyt dużym napięciem seksualnym, więc pierwsze zbliżenie może być bardzo krótkie... a próbowałeś po zebraniu sił spróbować z partnerką jeszcze raz? czy sytuacja wygląda w tym momencie podobnie?
Dobrym sposobem może być spożycie nie wielkiej ilości alkoholu - sprawa indywidualna jeśli chodzi o ilość
Istnieją także treningi wydłużające stosunek, maści itd...

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2108
ja zawsze wale przed stosunkiem i po 15-20 min w stosunku :D:D:D

" tu skārsi grūtumu un pie pārējiem esi..."

jesli pomoglem daj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22
Koledzy tutaj dobrz radzą. Zawartość spermy regeneruje się przez pewien czas dlatego jak sobie strzepiesz 10min przed stosunkiem to będziesz za******lać jak oszalały mówie Ci spróbuj ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 294 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3150
Jeżeli będziesz się dużo masturbował 2x dziennie lub więcej to z czasem twojemu zwierzakowi znudzą się już takie zabawy i będzie pluł z opóźnieniem.

Aktualnie zajmuję się nauką na Akademii Morskiej W Gdynia na wydziale Mechaniki.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kłopoty ze snem

Następny temat

Włosy tylnie w stylu skate