SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prysze a dermatolog-pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
witam wszystkich pieknych.. mam do was pytanie walcze 1,5 roku z pryszczami,syfami,zaskórniakami i jesze jak to tam można nazwac, mam z tym wielki problem, i nie wiem jak to zwalczyć mam mydła,mascie,toniki,kremy,cynk i nic nie pomaga, ma ktos z was na to sposób albo ktos był z tym u dermatologa i mu w tym pomógł? i przeszło prosze o opinie bardzo dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
no ale czy warto isc do dermatologa? bo to pzreciesz okres dojzewania to nic dziwnego w sumie ze wyskakuja ale ktos ma na to jakies sposoby albo wie jak temu zapoiegac bo juz mnie cos trafia:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
Dermatolog . . . dermatolog ma wiele opcji od leków zewnętrznych po antybiotyki na końcu lekki hormonalne . . .
Jak Ci będzie zależało to sie trądziku pozbędziesz . . . ale mi by bardziej na zdrowiu zależało, więc najlepiej do leków zewnętrznych się ograniczyć.

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
stosowałem ruzne mascie toniki,mydła itp np benzancen 10%,5%, i nic nic mi nei pomaga , juz mam to 2 lata i nie iwem jak sobie z tym radzic jak juz mam masc wysyszajacom to mi sie skóra łyszczy czym to smarowac? nivea mzoe byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
nie, nie moze byc

jakis krem nawilzajacy przeznaczony do cery tradzikowej !!

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
aha no to musze kupic. a jakies uwagi do zwalczania tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
Idź do dermatologa najlepiej prywatnie i jedz antybiotyki

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
dermatolog...niekoniecznie prywatny ,bynajmniej u mnie wmiescie nie czeka siie dlugo do panstwowego. jak juz tradzik wyleczysz
to smigaj do kosmetyczki na oczyszczanie pousowa ci kaszaki
o ile masz zaskorniaki itd

i nie smaruj twarzy czym pobadnie bo napisane jest ze na tradzik bo to nie zawsze jest dobre.masci toniki kremy maseczki i inne tego typu rzeczy ogranicz do potrzebnego min . i jak najszybciej udaj sie na kosnultacje do dermat.

Zmieniony przez - malutka_k w dniu 2007-11-17 15:22:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Klaudia do panstwowego u nas w miescie ?

jak ja mialem potrzebe isc do dermatologa jakies 3 lata temu (okazalo sie pozniej ze mialem zapalenia sciany zylnej naczyn krwionosnych i mi wlasnie naczynka pekaly) to mialbym czekac na wizyte ponad 3 miesiace, w czasie co sie leczylem wydalem na samego lekarza z 1000 zl moze nawet lekko ponad

miedzy innymi dlatego nie do konca popieram strajk lekarzy

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2007-11-17 17:06:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja chodze gdy jest potrzeba do dermatologa na prostej (rog prostej i drewnianej) czas oczekiwania w moim przypadku nigdy nie wynosil wiecej niz tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja mialem raz wlasnie wieksza potrzebe i byla lipa

prywatnie bylem na armii krajowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
Brevoxyl 4 % smarowac na noc
Unidox po 1 tabletce z rana przez tydzien pozniej po polowie przez 2 . ( to laczysz z Brevoxylem)
Nastepnie przez miesiac sam żel Isotrexin przez 30 dni na noc i powinno byc o niebo lepiej mi pomoglo znaczaco
i oczywiscie musisz miec dojscie do tych lekow bo sa na recepte tylko brevoxyl kupisz bez jesli sie nie myle .

Zmieniony przez - Belzybub w dniu 2007-11-17 19:28:23

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guarana a przeciwwskazania

Następny temat

wstydliwy temat OWSIKI :(

WHEY premium