SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Provit 80 vs vitafit econo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 91
jw

Białka w podobnej cenie, ktore lepsze ?

Provit na noc a econo po treningu ?
I co sadzicie o tym bialku olimpa, dobre by bylo na noc ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dla mnie spożywanie samego białka przed snem jest trochę bez sensu, pisałem o tym wielokrotnie.

Konieczność spożywania 6 posiłków w ciągu dnia, picie szejka białkowego przed snem i wiele innych "zasad" to wymysły promowane przez producentów odzywek a nie żywieniowców czy dietetyków sportowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie. Unikaj białek z białkiem sojowym.
Vitafit zwycięża.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 91
Czytalem i ten provit teraz sie zmienil i tam jest kilka typow białek min wpc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
vitafit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 91
vitafit na noc tez??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13905
Na noc to lepiej twaróg chudy zjedz lub substytutem jest odżywka białkowa która zawiera w swoim składzie kazeinian wapnia.

Fide, Sed cui, Vide

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wiem ale to mieszanka wpc i soi. Naprawdę, nie ma co. Lepiej pewne i sprawdzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Na noc miks wpc + twarog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6708
jeśli masz w miare oki dietę to wystarczy sam twaróg, wpc w sumie tyle co po treningu:) ogólnie wydaję mi się że na amatorskim poziomie zapychanie się białkiem na noc jest trochę bez sensu, wątpię aby katabolizm był aż tak wielki.Moi znajomi tak ciągle przeżywają niektórzy nawet w środku nocy na szejka wstają.Już nie mówiąc nawet o wstawaniu do łazienki bo ja np tak mam po wypiciu odżywki białkowej na noc. Czy nie lepiej owalić np 200 gram twarogu z kilkoma kroplami oliwy i spokojnie noc przespać?

Jak ci pomogłem daj soga:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Vitafit - wpc

Provit - soja + trochę wpc

Wybór jest oczywisty...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13905
Sam twaróg spokojnie wystarczy śpisz całą noc bez obaw że katabolizm cie zje.Nie ma co popadać w paranoje "na poziomie amatorskim"

Fide, Sed cui, Vide

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon + mono + gainer... co i jak?

Następny temat

Gainer mutant mass - z czym brac?

WHEY premium