SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Proteinowe brownies bez pieczenia [LC]

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5324

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2377
Prosty przepis, a jakże zacny :D
Potrzebujemy:
4 miarki odżywki białkowej najlepiej czekoladowej,
30g mąki kokosowej,
ok 40g oleju kokosowego rozpuszczonego, albo masła jak kto woli,
20g kakao,
woda.

+ jakaś ewentualnie jakaś polewa - u mnie zwykła roztopioną czekolada i posypka :) równie dobrze można zrobić polewę z białka

Mieszamy wszystko razem w misce, wodę dodajemy na końcu w celu uzyskania pożądanej konsystencji, ciężko mi określić ile bo dolewam na oko - ciasto ma się ładnie połączyć z odżywka i mąka, żeby było takie troche kleiste - konsystencji brownie. Przygotowane ciasto wykładamy (polecam użyć rąk zamiast łyżki, poprostu lepiąc takie kulki :D) do papilotek albo do blachy do muffinek uprzednio smarując tłuszczem żeby się nie przykleiło. Wkładamy do lodówki na jakieś 30minut żeby się schłodziło.
Tyle :D mam nadzieję że komuś przypadnie do gustu :)

Makro na podane proporcje:
85i kcal
Białko: 89g
Węgle: 11g
Tłuszcze: 50g

5
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3982 Napisanych postów 34893 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Fajne i bez zbędnego kombinowania

Akurat mam wszystkie składniki w domu to spróbuje na dniach

ps. dałbym drugą "okejke" za koszulke z batmanem

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2016-02-27 15:07:58

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29135
wyglądają apetycznie, a mąki kokosowej nie trzeba piec?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2377
No właśnie nie trzeba :D
2
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29135
ale jaja to próbuje bo u mnie siedzi pełno kokosowej tylko jak miałem z nią robić naleśniki/omlety itp to az mnie brzuch bolał, bo zawsze się kleiła rozwalała i miałem coś typu jajecznice... Przepis super ale info MEGA (jak nie bedzie żadnych ekscesów po "surowej" :)
1
napisał(a)
Początkujący
No właśnie też kupiłam 2kg kiedyś i tak stała i stała :D bardzo chłonna jest więc przy wypiekach trzeba uważać, a na surowo też można jeść - jest robiona z wiórek kokosowych, także nic strasznego :D
1
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7591 Napisanych postów 218144 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 843852
bardzo fajny pomysł !!
i mega prosty

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23069
Bardzo dobre

Hard core till death

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 206 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31758
Mąka gryczana nadałaby się?
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 258 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4773
Wyglądają mega apetycznie. Czy mąkę kokosową można zamienić na jakąś inną ?
napisał(a)
Malinowa SZEFOWA KUCHNI Moderator
Ekspert
Szacuny 2313 Napisanych postów 20243 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 85763
Mąki kokosowej nie trzeba piec, ale już sobie nie wyobrażam innej na surowo Żeby uzyskać mąke kokosową możecie spróbować zmielić wiórki
1

„Rób to, co możesz, mając do dyspozycji to, co masz, tam, gdzie jesteś”

Moderator w dziale KUCHNIA SFD http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Malinowy blog kulinarny http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

płatki owsiane górskie

Następny temat

problem z zapłaconą dietą

Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka