SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o ułożenie planu treningowego.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1389

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

85

Wzrost

180

Staż treningowy

3 lata bardziej zapasy ale i też siłowni

Obwód pasa

ok 42

Obwód klatki piersiowej

nie wiem

Obwód uda

nie wiem

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

zapasy 5 dni w tyg

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Brak

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Wszystkie

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Brak

Wrażliwość na stymulanty

Brak

Możliwosci finansowe

300 zl miesięcznie

Cel/problem/opis

Rzeźba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
Witam,
mam prośbę zbliżają się wakcje i trzeba wziąść sie do roboty.

Prosze o ułożenie mi planu treningowego na rzeźbę zrzucenie masy brzucha szczególnie dolnych parti mięśni brzucha. Do siłowni dostęp mam 6 dni w tygodniu, mam do wyboru bardzo dużo sprzętu na siłowni jak i sale sportową, w gre wchodzi także bieganie i jazda na rowerze i raz w tyg chodzić będe na basen.

Waże 85 kg chciałbym zrzucić tak do 75 kg bo od sierpnia znów trening na mase i siłe.

Podaje moje gg 10188535 i jeżeli potrzeba jeszcze jakich kolwiek informacji to prosze pisac.

Train Hard Fight Easy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Co wy tu piszecie
1 Nie ma czegoś takiego jak trening na "rzeźbę"
2 ułóż zwykły plan FBW
3 Na maszynach to można się bawić a nie robić trening (chyba że masz dłuższy staż)
4 Na rzeźbę jest dieta i aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 224 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8425
Chłopie najpierw zrób dobrą masę i dopiero zacznij sie rzeźbić:)

Paper1987

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
Ale ja decyduje co chcem robić ;) Bardzo prosze o rzeźbe ;)

Train Hard Fight Easy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 224 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8425
podaj swoje wymiary jak możesz.

Paper1987

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
Wzrost; 180 cm
Waga : 85
Biceps: 39 cm
Pas: ok. 42 cm

tylko tyle wiem

Train Hard Fight Easy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 224 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8425
42cm??!! zmierz jeszcze raz

Paper1987

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
nikt Ci nic tutaj nie ułoży, coś od siebie, zasuwaj do tematów podwieszonych i czytaj, rozpisz dietę a jak ?

Wchodzisz na potreningu.pl(https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html) , obliczasz tam swoje dzienne zapotrzebowanie, następnie między innymi z punktów z https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html (4,5,8) rozpisz posiłki. Następnie wklej tutaj, do ewentualnej poprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
miało być 92 ;d

Train Hard Fight Easy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 224 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8425
Tak jak mówił peepeek ułóż dietę i się zgłoś:)

Paper1987

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
Ale chodzi mi o plan treningowy... Dietą się nie przejmujcie, wiem co moge jeść i kiedy cięzko mi sie przystosować ale daję rade ;)

Train Hard Fight Easy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 224 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8425
Chłopie dieta to 50% sukcesu regeneracja 30% a trening 20:) więc zrób dobrą dietę:)

Paper1987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja, a odzywka białkowa + l-carnityna

Następny temat

POMOC DLA KOMPLETNIE ZIELONEGO :)

WHEY premium