SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o ułożenie diety.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Wiek: 13 lat
Wzrost: 170cm
Waga: 67kg

Potrzebuje diety żeby schudnąć ok.5 kg i utrzymać tą wagę a zarazem zdrowo się odżywiać. Ćwiczę karate Kyokushin więc ruchu mi nie brakuje chociaż na razie mam kontuzje kolana.Mam zamiar zrobić domową siłownie więc żeby dieta była troszeczkę coś na rzeźbę bo, na razie to tłuszcz zasłania mięśnie.Proszę o pomoc z góry dziękuje ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Diety nikt Ci tutaj nie ułoży poczytaj posty podwieszone w działe Odchudzanie ułuż dietę a ktoś napewno pomoże Ci ja skorygować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
OK dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Ale dajcie jakąś rade jak mam układać tą dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nic nie układaj. Masz 13 lat i rośniesz jeszcze. Ba, jeszcze przez kilka lat będziesz rosnąć. Jedz zdrowo, bez wyliczeń. Amen !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase 80kg przy wzroscie 183cm. Do oceny.

Następny temat

jaki ryż najlepszy dla 15 latka ??

WHEY premium