SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o sprawdzenie diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 635
Witam.. To może na początku troche o mnie..
ćwiczyłem kiedyś 1,5 roku.. było nawet dobrze, z czasem zaniedbalem trening i jakies 2 lata mialem przerwe. Niestety troche sie zalalemi trzeba to zmienic, od nowego roku wrocilem do treningu.. wieczorem aeroby (a6w) do tego w dni wolne od siłowni worek bokserski.. Główne założenie to poprawa definicji i zrzucenie fatu. Od poniedziałku jestem na cyklu Storm + No-xplode..

Wiek: 21 lat
wzrost: 185cm
waga 90kg

Przeczytałem sporo postów, dowiedziałem sie kilku podstaw i ułożyłem diete.. Narazie nie mam jeszcze obliczonych zapotrzebować.. Zajme sie tym niebawem :)

I posiłek (8.00):

- 2 Jajka
- pomidor
- płatki owsiane z jogurtem naturalnym / 2 kromki chleba razowego z szynką
- garśc orzechów włoskich
- oliwa z oliwek



II posiłek (10.00):

- Makrela/Łosoś
- warzywa



III posiłek (01.00):

- Kasza gryczana/ryż brązowy
- pierś z kurczaka
- warzywa



14.30 - 16.00 TRENING



IV posiłek (16.40)

- Ryż biały
- pierś z kurczaka



V posiłek (20.00)

- twaróg półtłusty
- oliwa z oliwek



Prosze o korekty.. :)

Pozdrawiam

Zmieniony przez - byczek21 w dniu 2010-02-18 12:27:10

Zmieniony przez - byczek21 w dniu 2010-02-18 12:30:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więcej jajek na śniadanie, daj co najmniej 4, bo za mało białka Ci wyjdzie. Reszta to tylko napiszę, że rozkład jest OK, ale ilości nie widzę, więc więcej nie powiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 635
Ok.. Właśnie z tym wyliczaniem zapotrzebowania mam troche problem.. Mógłby ktoś może pomóc troche? Byłbym bardzo wdzięczny. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
90*24 = 2160 - BMR
pomnóż przez współczynnik aktywności i wyjdzie zapotrzebowanie. Czyli:
2160*1,4 = 3024
Możesz zostać na zerze i zobaczyć jak pójdzie, możesz deczko obciąć. Ja warzę 87kg i redukuję się na 2600-2800.
Białko dajesz w każdym posiłku, tłuszcze wszędzie prócz okołotreningowych, ww tylko w okolicach treningu. I tak to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 635
Ok dzieki.. jeszcze dzis troche poczytam i sprobuje ulozyc dokładną i dam do sprawdzenia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
a jakie masz zapotrzebowanie zerowe MORALES ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jest lekko ujemne. Ale powiem Ci, że robię redukcję, obwody spadają, nie tracę wagi i dokładam ciężary z tygodnia na tydzień Trzeba trochę pokombinować przy jedzeniu, ale na razie mi wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
pochwal sie dieta ^_^ Tez probuje gubic z lekka poprawa miesni (carb cycling) ale moja slabosc do owocow spowalnia te wazniejsza czesc procesu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zobacz na bloga, tam wszystko masz wypisane.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka watpliwosci przed startem diety

Następny temat

waga mięso z kurczaka

WHEY premium