SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o porade. Hard Gainer Powtorzenia w treningu a kalorie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Male

Wiek

30 ale wygladam i czuje sie jak 24 latek

Waga

62kg

Wzrost

174

Cel treningowy

budowa masy miesniowej wraz z przybraniem wagi

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

aktualnie zadne

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full sprzet silownia

Dieta

jeszcze nei zaczalem ale nastawiam sie na 4000cal dziennie 75-80% wegle

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

zadnych

Zażywane suplementy

mass gainer po treningu

Ostatnio przerabiany plan

--

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

--
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 233
Czesc ,

Nazywam sie Michal.
Jestem tu nowy a to moj pierwszy post. Pozdrawiam wszystkich.
Jestem ze Szczecina. Mam 30 lat , 175 cm wzrostu - 62kg wagi.
Zawsze mialem dobra kondycje bo albo biegalem, albo plywalem na zaglach lub mialem inne "active" hobby.
Nie wiem czy to istotne, ale w ciagu dnia jestem wrecz "BARDZO AKTYWNY" co bym nie robil ( tupie, tancze, chodze w kolko XD, duzo gadam) Czasem jak mam za duzo energii to ide sie przebiec bez powodu bo mnie rozpiera. - Wedlog tego co czytalem na forum mam budowe Ektomorficzna. Nie mam szerokich ramion. Nogi i rece dosc dlugie w stosunku do klatki piersiowej, , stopy waskie i dlugie. Jednak nie jestem wysoki.(175cm)

Moje pytanie: We wszystkich planach cwiczen (full body workout - martwy ciag, przysiady itd) wszyscy zawsze pisza o 6-8 max powtorzen, ale czy zwiekszajac liczbe kalorii w diecie moge dodac liczbe podniesien w serii / ciezar i bedzie to bardziej efektywne? ( bo 'na chlopski rozum' nie zmarnuje kalorii a "zerwe wiecej wlukien ktore niby ponac pozniej beda w efekcie zamienione na wieciej a co za tym idzie na wieksze miesnie... ? tak? XD haha)

Zeby to uproscic o chodzi mi o to czy jesli
Jadlem 2500 kalorii i to bylo za malo a teraz biorac pod uwage , ze tez trenuje(6-8 powtorzen w seriach) to jem 4000cal
- czy jesli bede jadl np 5000cal dziennie to moge zwiekszyc liczbe powtorzen.
Dodam, ze nie wiem jak to robie ale zjesc 5000cal w ciagu dniasprawia mi maly problem , jednak jakos daje radke - i to przy zachowaniu proporcji odzywczych.

A moze tu nie ma zaleznosci i mam bledne rozumowanie.

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam i dziekuje.

Mike







Zmieniony przez - stk666 w dniu 2018-01-14 16:08:18

Zmieniony przez - stk666 w dniu 2018-01-14 16:09:26

Zmieniony przez - stk666 w dniu 2018-01-14 16:10:35

Zmieniony przez - stk666 w dniu 2018-01-14 16:12:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
Zostań przy tych 6-8 powtórzeniach i skup się na zwiększaniu ciężaru podczas serii. 5 tyś kalorii jesteś tego pewien ?, rozpisz tą dietę tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1385
nie wrzucaj tyle kalorio bo przez to szybciej nie urośniesz no chyba ze twój brzuch xd wystarczy 300-500 wiecej od twojego zapotrzebowania i bedzie ok. powtórzeń nie zwiększaj dołóż ciężaru
1

Wszystko co robisz w życiu rób na.....
MASE :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Błędnie rozumujesz.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozwinięciu siły

Następny temat

Tening GBC

WHEY premium