SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc w zwiazku z czestotliwoscia treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Chodze od roku na silownie, przybralem cos na masie a z chudego stalem sie szczuplym. Niestety w anglii te wszystkie barany maja zacmienie umyslowe i od nikogo nie uzyska sie profesjonalnej rady. Wiec prosze Was chlopaki o pomoc. Wiec od niedawna zaczalem cwiczyc systemem osobnych treningow na poszczegolne partie . 1 - klatka 2- ramiona i plecy 3 - nogi i brzuch . I pytanie teraz takie ile razy w tygodniu powininem wykonywac dane treningi. Dodam ze ciezko nabieram masy a po dluzszej przerwie wszystko spada co nabralem chodzi mi tu o miesnie. Pije codziennie shake 3 razy dziennie Critical Mass . I wszystko bylo by w tym ok gdyby nie to ze nie mam pojecia jak czesto cwiczyc by osiagnac najlepsze rezultaty. Bede wdzieczny za rady .

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25

Waga: 64

Wzrost: 179

Cel treningowy: masa, sylwetka

Staż treningowy na słowni: 1 rok

Uprawiane inne sporty: czasem plywam

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): silownia ,full

Dieta: duzo owocow warzyw bialka ryzu makaranu i ziemniakow

Przeciwskaznania medyczne: nie ma

Zażywane suplementy: Critical Mass

Marcin

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
no i zapomnialem dodac ze tez jestem teraz na cyklu , biore kreatyne

Marcin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
To już zależy od Ciebie. Czy masz czas, zapał i mobilizację na 3, 4 treningi w tygodniu. Od tego trzeba zacząć. A plan "1 - klatka 2- ramiona i plecy 3 - nogi i brzuch" - dużo to nie mówi, ale obawiam się, że trzeba tutaj od początku ułożyć konkretny plan.

Mówisz, że spada Ci masa po paru tygodniach jak nie ćwiczysz. Przyczyn może być wiele, ale stawiam tu 99% zła dieta i 1% na całą resztę.

Zacznij od ułożenia konkretnego planu treningowego + dieta. A kreatyna wg. mnie nie jest najlepszym rozwiązaniem. Wiesz ten sport ma to do siebie, że jak ktoś cwiczy np miesiąc potem robi miesiąc czy 2 przerwę i znowu cwiczy to raczej nie ma sensu.

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rosną mięśnie

Następny temat

kolejnosc wykonywania cwiczen

WHEY premium