SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... w opracowaniu jakiegos sensownego treningu.
1.Zaczalem cwiczyc od 10.2002 do 09.2003 pozniej sporadycznie a od 4 miesiecy nie cwicze wcale.Wczesniej przez 9 lat trenowalem wiosla -mam dosc dobrze rozwiniete miesnie plecow (chociaz troche jestem garbaty)barki i tricepsy oraz klatke wiec pewna podbudowe mam.
2.Przez pierwsze kilka miesiecy cwiczylem bez planu -po prostu aby sie zmeczyc 4,5 razy w tyg. po 2 2,5 godziny (czyli chyba za dlugo).Mialem do dyspozycji piwnice a w niej sztanga ,dwie hantle i 80 kg obciazenia oraz wlasnoirecznie zrobiona laweczka. Pozniej moj trening wygladal pozniej tak:
pon. uginanie ramion sztanga(waski i szeroki uchwyt) 8 serii po 8 powt.
uginanie przedramion 6-8 serii po po 10-12 powtorzen
baczki na tricepsy o 10-12 powtorz.
rozpietki 8 serii po 10 powt.
wyciskanie sztangi zza barkow 6-7 serri po 8-10 powt.
sroda uginanie przedramion to samo co w poniedzialek
baczki -tak samo
wyciskanie lezac 10 serri po 10-12 powtorzen
ugianie ramion w oparciu o kolano 4-6 serii po 6-7 powt.
wyciskanie sztangi zza barkow 6-7 serri po 8-10 powt
piatek robilem to samo co powyzej w roznych kombinacjach i obciazeniem
oraz cos dodawalem (w zaleznoscie od tego ,ktore miesnie mniej
bolaly) np.dociaganie sztangi do laweczki lezac na brzuchu ,dociagaie sztangielek do piersi w oparciu o laweczke kolanem i reka
Troche to chaotyczne ale tak to wygladalo
3.Moj cel-chcialbym rozwinac przedramiona -duze miesnie i wyzylowane ,bisepsy oraz barki.
4.Ma ograniczona ilosc sprzetu -(atualnie przebywam za granica)-sztanga i hantle i 60 kg obciazenia
5.Nie mam zadnych przeciwsazan ze srtony fizycznej -troche tylko kregi w odcinku piersiowym ale to normalne u kogos kto trenowal wiosla.
6.Nie biore zadnych odzywek i koksu

Z gory dzieki za dpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZASADY WEIDERA - Klucz to treningu

Następny temat

---łapy---

WHEY premium