SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc! Powrot do formy [kondycja, szybkosc]

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7046
Witam
wiek: 17
waga:72 kg
wzrost: 178 cm
pozycja: napastnik, schodzący często do środka na klepkę


W dziale piłka nożna nikt nie pomógł więc szukam pomocy w tym dziale.



Problem polega na tym ze grałem w piłke jakieś 2 lata miałem teraz roczna przerwę jakoś tak i ćwiczyłem na siłowni, teraz na koniec stycznia next roku chce powrócić na boiska... to nic ze jest zima ja chce trenować! Udowodnić coś sobie i innym cwaniaczkom...

jak wiadomo straciłem szybkość, wytrzymałość, zwinność,


Prosiłbym żeby ktoś pomógł mi rozpisać to wszystko na jakieś etapy... czas do końca stycznia! Czyli co najpierw myślę że kondycja, ale dalej to niee wiem... a jakieś bieganie codziennie po 5 km to nie ma sensu... w jaki dzien jaki dystans albo co ile zwiekszać w z tyg na tydzień itd.

Trenować mogę codziennie!

Proszę mi coś doradzić czytałem trochę tych postów itd ale itak sam sobie nie poradze...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostry trening! Proszę o pomoc!

Następny temat

Gdzie oglądac LM???

WHEY premium