SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o ocene treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2853
witam prosze o ocene treningu zakupilem sobie gainera i kolega ulozyl mi trening ktoy moge wykonywac w domu mam dwa hantle po 10 kg i drążek narazie zaczne wykonywac to i za jakis czas planuje sie zapisac na silownie a wiec... poniedzialek, sroda, piatek:
drążek, na szerokosc barkow podchwytem, nadchwytem, szeroko podchwytem, szeroko nadchwytem, wąsko podchwytem, wąsko nadchwytem +
biceps: unoszenie sztangielki, unoszenie sztangielki uchwytem młotkowym, pompki szeroko, unoszenie modlitewnik, unoszenie na klatke, wtorek, czwartek, sobota: barki: unoszenie po bokach na krzesle, unoszenie przodem na stojąco, unoszenie bokiem stojąc + triceps:
pompki swedzkie, unoszenie sztangielki zza glowy, pompki blisko ciała kazde cwiczenie wykonuje 4 serie po 10 powtorzen planuje to stosowac przez 6 tygodni wraz ze stosowaniem gainera czy da mi to jakies efekty? prosze o pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

narazie taki trening zrób

a gainera zostaw..zajmij sie dietą

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2008-03-21 12:32:13

"Miota nim jak szatan..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki gryf ??

Następny temat

Czy mam dobry trenig? Pomocy!

WHEY premium