Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 8230 razy
  • Autor

Prosze niech mi ktoś pomoze z zzucić 7kg w 3tygonie

• SZEFOWA
    obliques
    • Pochwały:3
    • Nagany:brak
    • Na forum: 7 lat
    • Trenuje: 30
    • LPA: 182409
    • Status:Ekspert

Wysłano 13 listopada 2007 10:21

zgłoś naruszenie
    No nie wlos deba na gowie staje jak sie czyta o glodowkach na odchudzenie! A jak jeszcze ktos pisze BZDURE ze jest swietnie i on schudl i w ogole dalej chudnie to .... Oczywiscie chudniesz czlowieku, ale juz nie wrocisz do normalnego jedzenia bo jak tylko zaczniesz cos jesc natychmiast zaczniesz w przyspieszonym tempie zwiekszac wage od byle czego. Pozostaje tylko zyczyc przyjemnego glodowania do konca zycia.
    Robie sobie 3 dniowe glodowki oczyszczajace systematycznie co roku (jade wtedy na jablkach, vel na sokach warzywnych), raz nawet zrobilam 7 dniowa, wiem ze nic sie nie chudnie tracisz wode, tracisz zalegajace ci w jelitach jedzenie to wszystko, waga wraca do punktu wyjscia po zakonczeniu glodowki.
    Personal Trainer INDYWIDUALNE PROWADZENIE - kontakt przez PW
    "If we assume that all strains are stressors, we go the Crossfit way"
  • Personal Trainer
    Martucca
    • Pochwały:4
    • Na forum: 8 lat
    • LPA: 223201

Wysłano 13 listopada 2007 12:17

zgłoś naruszenie
    Dokladnie jak wyzej- na glodowce chudniesz, tzn. tracisz na wadze. Pytanie tylko co tracisz?
    Ano popatrz (wg dE^SiRE'a):
    "dzien 1-3 - glikogen
    dzien 4-7 - tłuszcz i białko
    Dzien 8 w góre - białko
    dzien 40 w góre - tłuszcz"
    Caly artykul masz tutaj: http://www.sfd.pl/Etapy_zrzucania_wagi_-_kr%C3%B3tka_ciekawostka-t133547.html 
    inny ciekawy artykul: http://www.sfd.pl/Dlaczego_nie_nale%C5%BCy_zrzuca%C4%87_kilogram%C3%B3w-t226247.html 
    oraz: http://www.sfd.pl/Odchudzanie_w_pytaniach_i_odpowiedziach_%3B-_-t128699.html 
    i moze jeszcze, albo raczej przede wszystkim: http://www.sfd.pl/10_wskaz%C3%B3wek_%C5%BCywieniowych-t315293.html 

wixayo Ty dziewczynie, ktora w glodowki wierzy, NB calkiem zielonej, CKD polecasz?!
    Zapraszam do współpracy - Indywidualny coaching online - kontakt dla klientek przez PW.

Matka Chrzestna

NIEDOCZAS mam

• SZEFOWA
    obliques
    • Pochwały:3
    • Na forum: 7 lat
    • Trenuje: 30
    • LPA: 182409
    • Status:Ekspert

Wysłano 13 listopada 2007 16:35

zgłoś naruszenie
    Acha glodujac wyglada sie na koniec ewentualnie tak :

a z cwiczeniami i odpowiednia, madra dieta tak:

To ta sama osoba.
    Personal Trainer INDYWIDUALNE PROWADZENIE - kontakt przez PW
    "If we assume that all strains are stressors, we go the Crossfit way"
  • proba12
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Trenuje: zaczynam po dłuższej przerwie
    • LPA: 7997

Wysłano 13 listopada 2007 18:55

zgłoś naruszenie
    ZA przeproszeniem ale to drugie zdjecie przemawia za tym zeby glodowac!!! Jak dla mnie przymnajmniej

•  
    Anonim

Wysłano 13 listopada 2007 19:09

zgłoś naruszenie
      kiedys mialem taki przypadek ze w ciagu 3 dni schudlem jakies 6 kg . bylem na wycieczce w gory a ja przy wycieczkach nie moge jesc ze wzg na brak apetytu . wiec nie jadlem prawie nic . pilem alkohol i chyba przesadzilem bo przeciez nic nie jadlem (a i jeszcze mieszalem) . no i nastepnego dnia byla trasa na morskie oko . 12 km drogi , pelno sniegu a ja bez sniadania ( w sumie wczesniej kolacji tez nie bylo) . no i jak wczesniej wazylem jakies 72 kg tak po powrocie wazylem 66 .
    • mm90
      • Trenuje: ~ 4
      • LPA: 29003

Wysłano 13 listopada 2007 19:27

zgłoś naruszenie
      ulunia dieta wysokobiałkowa

to moja rada

niskie węgle duzo aktywnosci

wyczucie i czytanie, wiecej wiedzy na temat ciala

wiecej odczuc, bedziesz wiedziala jak reaguje twoj organizm

to najpiekniejsze czego mozna sie nauczyc

mozna powiedziec ze musisz nauczyc sie 'jesc' od poczatku
      Pozdrawiam
    • futurebody
      • LPA: 9866

Wysłano 13 listopada 2007 20:05

zgłoś naruszenie
      nie no banał , ja schudlem 5 kilo jak zlapala mnie salmonella w 5 dnia ale poznej okolo miesiaca dochodzilem do rownowagi elektrolitowej
      glodzenie sie to moim zdaniem przesada-siada nastroj i motywacja do zycia,wzrasta nerwowosc i sa zaburzenia snu,co sie bardzo dobrze zapetla z brakiem koncentracji,rozdraznieneiem nerwowym itd...
      dieta MUSI byc oparta na niskiej podazy weglowodanow,mozna bylo by wstepnie NAWET zastosowac diete czysto warzywna - jednak juz po 2 tyg trzeba wrocic do normalnego swiata,
      dobre efekty ODTLUSZCZENIA - bo chyba mozemy te dwa elementy rozgraniczyc od ODCHUDZANIA - uzyskuje sie wlasnie na ckd,prosciej na diecie tluszczowej
    • emceha
      • Na forum: 11 lat
      • LPA: 28733

Wysłano 13 listopada 2007 23:19

zgłoś naruszenie
      ZA przeproszeniem ale to drugie zdjecie przemawia za tym zeby glodowac!!! Jak dla mnie przymnajmniej

proba, przeczytaj jeszcze raz podpis nad drugim zdjęciem Myślisz, że ktoś byłby w stanie zbudować taką sylwetkę głodując się?
      A pierwsza fotka to padaka, te nadgarstki...
      Świetna sprawa, że dziewczyna pozbierała się i zbudowała fajne ciało.

Jeśli chodzi o szybkość zrzucania fatu to ja walnąłem 20 kg przy tempie 1,6 kg tygodniowo (na zwykłej mieszanej diecie). Teraz mój bf zmniejszył się i tempo spadło, ale nadal jest to prawie 1 kg tygodniowo.
      Dodam, że nie głodziłem się nigdy - w sumie to niektóre posiłki musiałem wpychać w siebie, dopóki nie zmniejszyłem węgli na korzyść tłuszczu.
    • proba12
      • Trenuje: zaczynam po dłuższej przerwie
      • LPA: 7997

Wysłano 13 listopada 2007 23:54

zgłoś naruszenie
      Ale ja osobiscie uwazam taka budowe jaka jest na drugiej fotce za niestetyczna jak na kobiete, ale to tylko kwestia gustu nic poza tym.Wiem ze czegos takiego nie da sie zbudowac glodowka, ale do glodzenia sie tez trzeba miec determinacje.

• emceha
      • Na forum: 11 lat
      • LPA: 28733

Wysłano 14 listopada 2007 00:04

zgłoś naruszenie
      Chyba brak wiedzy trzeba mieć i desperację a nie determinację.

Druga sylwetka nieestetyczna? Być może nie podoba ci się ta poza - ale ona służy pokazaniu tego jak rozbudowała sobie mięśnie. Jak dla mnie to super sylwetka.
      W dzinsach i krótkiej odsłaniającej brzuch koszulce pewnie wygląda bardzo seksownie Nie ma to jak wysportowany brzuch i pośladki

A ty jeżeli wolisz chuderlaki, z którymi trzeba uważać żeby nie połamać ich przypadkiem, albo nie poobcierać się o wystające kości to ja się nie odzywam