SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze niech mi ktoś pomoze z zzucić 7kg w 3tygonie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No nie wlos deba na gowie staje jak sie czyta o glodowkach na odchudzenie! A jak jeszcze ktos pisze BZDURE ze jest swietnie i on schudl i w ogole dalej chudnie to .... Oczywiscie chudniesz czlowieku, ale juz nie wrocisz do normalnego jedzenia bo jak tylko zaczniesz cos jesc natychmiast zaczniesz w przyspieszonym tempie zwiekszac wage od byle czego. Pozostaje tylko zyczyc przyjemnego glodowania do konca zycia.
Robie sobie 3 dniowe glodowki oczyszczajace systematycznie co roku (jade wtedy na jablkach, vel na sokach warzywnych), raz nawet zrobilam 7 dniowa, wiem ze nic sie nie chudnie tracisz wode, tracisz zalegajace ci w jelitach jedzenie to wszystko, waga wraca do punktu wyjscia po zakonczeniu glodowki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie jak wyzej- na glodowce chudniesz, tzn. tracisz na wadze. Pytanie tylko co tracisz?
Ano popatrz (wg dE^SiRE'a):
"dzien 1-3 - glikogen
dzien 4-7 - tłuszcz i białko
Dzien 8 w góre - białko
dzien 40 w góre - tłuszcz"
Caly artykul masz tutaj: https://www.sfd.pl/Etapy_zrzucania_wagi_-_krótka_ciekawostka-t133547.html 
inny ciekawy artykul: https://www.sfd.pl/Dlaczego_nie_należy_zrzucać_kilogramów-t226247.html 
oraz: https://www.sfd.pl/Odchudzanie_w_pytaniach_i_odpowiedziach_;-_-t128699.html 
i moze jeszcze, albo raczej przede wszystkim: https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 

wixayo Ty dziewczynie, ktora w glodowki wierzy, NB calkiem zielonej, CKD polecasz?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Acha glodujac wyglada sie na koniec ewentualnie tak :



a z cwiczeniami i odpowiednia, madra dieta tak:



To ta sama osoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
ZA przeproszeniem ale to drugie zdjecie przemawia za tym zeby glodowac!!! Jak dla mnie przymnajmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys mialem taki przypadek ze w ciagu 3 dni schudlem jakies 6 kg . bylem na wycieczce w gory a ja przy wycieczkach nie moge jesc ze wzg na brak apetytu . wiec nie jadlem prawie nic . pilem alkohol i chyba przesadzilem bo przeciez nic nie jadlem (a i jeszcze mieszalem) . no i nastepnego dnia byla trasa na morskie oko . 12 km drogi , pelno sniegu a ja bez sniadania ( w sumie wczesniej kolacji tez nie bylo) . no i jak wczesniej wazylem jakies 72 kg tak po powrocie wazylem 66 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
ulunia dieta wysokobiałkowa

to moja rada

niskie węgle duzo aktywnosci

wyczucie i czytanie, wiecej wiedzy na temat ciala

wiecej odczuc, bedziesz wiedziala jak reaguje twoj organizm

to najpiekniejsze czego mozna sie nauczyc

mozna powiedziec ze musisz nauczyc sie 'jesc' od poczatku

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
nie no banał , ja schudlem 5 kilo jak zlapala mnie salmonella w 5 dnia ale poznej okolo miesiaca dochodzilem do rownowagi elektrolitowej
glodzenie sie to moim zdaniem przesada-siada nastroj i motywacja do zycia,wzrasta nerwowosc i sa zaburzenia snu,co sie bardzo dobrze zapetla z brakiem koncentracji,rozdraznieneiem nerwowym itd...
dieta MUSI byc oparta na niskiej podazy weglowodanow,mozna bylo by wstepnie NAWET zastosowac diete czysto warzywna - jednak juz po 2 tyg trzeba wrocic do normalnego swiata,
dobre efekty ODTLUSZCZENIA - bo chyba mozemy te dwa elementy rozgraniczyc od ODCHUDZANIA - uzyskuje sie wlasnie na ckd,prosciej na diecie tluszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
ZA przeproszeniem ale to drugie zdjecie przemawia za tym zeby glodowac!!! Jak dla mnie przymnajmniej

proba, przeczytaj jeszcze raz podpis nad drugim zdjęciem Myślisz, że ktoś byłby w stanie zbudować taką sylwetkę głodując się?
A pierwsza fotka to padaka, te nadgarstki...
Świetna sprawa, że dziewczyna pozbierała się i zbudowała fajne ciało.




Jeśli chodzi o szybkość zrzucania fatu to ja walnąłem 20 kg przy tempie 1,6 kg tygodniowo (na zwykłej mieszanej diecie). Teraz mój bf zmniejszył się i tempo spadło, ale nadal jest to prawie 1 kg tygodniowo.
Dodam, że nie głodziłem się nigdy - w sumie to niektóre posiłki musiałem wpychać w siebie, dopóki nie zmniejszyłem węgli na korzyść tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
Ale ja osobiscie uwazam taka budowe jaka jest na drugiej fotce za niestetyczna jak na kobiete, ale to tylko kwestia gustu nic poza tym.Wiem ze czegos takiego nie da sie zbudowac glodowka, ale do glodzenia sie tez trzeba miec determinacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Chyba brak wiedzy trzeba mieć i desperację a nie determinację.

Druga sylwetka nieestetyczna? Być może nie podoba ci się ta poza - ale ona służy pokazaniu tego jak rozbudowała sobie mięśnie. Jak dla mnie to super sylwetka.
W dzinsach i krótkiej odsłaniającej brzuch koszulce pewnie wygląda bardzo seksownie Nie ma to jak wysportowany brzuch i pośladki

A ty jeżeli wolisz chuderlaki, z którymi trzeba uważać żeby nie połamać ich przypadkiem, albo nie poobcierać się o wystające kości to ja się nie odzywam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUSLI CZY PłATKI KUKURYDZIANE?

Następny temat

DIETA NA MASę DO OCENY

Wiecej