SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze niech mi ktoś pomoze z zzucić 7kg w 3tygonie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Głodówki są do niczego... Właśnie takie myślenie istnieje u większości dziewcząt, prowadząc je do otyłości bądź anoreksji
Dietę ułożyć pomogę, jednak Twoja wiedza musi być również na poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46
dziekuje bede czekala na ta diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ulunia źle zrozumiałaś, mogę Ci pomóc. Nie zrobię jej za Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46
ok zle zrozumialam jakos se poradze przeciesz tu morzna wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poradzisz sobie, a w razie problemów pytaj
...
Napisał(a)
Usunięty przez ellis za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
Brawo bulinek wreszcie jakis konkret!!!

Czekalem az sie pojawi taki czlowiek.Ja sam zrzucilem juz 5 kilo w 7 dni a teraz schodzi mi kilogram dziennie praktycznie.Schodze z 92-94 do 79.Teraz mam 87.Ja sam narazie nie moge biegac(narazie ostre spacerki w szybszym tempie okolo 3 godznin dziennie, zadnych wind, autobusow nic takiego) ale za 4 dni bieganie tak jak bulinek przynajmniej 30 minut na poczatek co drugi dzien tak zeby zakwasy mnie nie zniszczyly, mocno opatulonym zeby jak najwiecej wypacac.Silka kazdego dnia.Dieta praktycznie brak, walcze ze soba zeby troche skurczyc zoladek bylo ciezko ale teraz to juz latwizna .A jak mam ochote cos zjesc jem w srodku dnia zupe mleczna z 80 gramami otreb pszennych i czuje sie tak nazarty ze na drugi dzien spokojnie mozna nic nie jesc, lykam tylko witaminy.Podstawa to determinacja. Efektu jojo ostatnim razem nie bylo schudlem wtedy ze 110 do 94, wiadomo jak juz sie zjedzie do pewnej wagi i zacznie zryc jak swnia to nie ma bata waga wroci.JA osobiscie z takim katowaniem organizmu swietnie sie czuje, bardziej mnie mecza te diety 8 posilkow dziennie, lekarz tez powiedzial ze absolutnie nie widac po mnie ze gloduje, stan zdrowia poza kolanem bdb. Duzo pic nalezy, ja pije 5-6 herbatek zielonych dziennie i mineralna.Także te 7 kilo to nie jest wielki problem.


PS.Tak oczywiscie wiem ze powinna byc dieta, 1kg tygodniowo itd. ale nie na wszystkich te same bodzce dzialaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
z ta zielona herbata to lekka chyba przesada,ze mowa tu o podniesieniu cieploty ciala o 1 stopien
z reszta wypowiedzi sie zgodze choc 2 km to zadna przebiezka,wystarczy stosowac marsze zeby nie doznawac wiekszego katabolizmu a jedynie spalac tkanke tluszczowa
najlepsza metoda jest maszerowanie na czczo bezposrednio po przebudzeniu,moga byc uzyte do tego jakies popudzajace substancje poczawszy od guarany,cofeiny a nawet efedryny choc ja np. zle na nia reagowalem
wiadomo,ze podparte to musi byc odpowiednia iloscia plynow bo to najwazniejszy czynnik przmiany materii
-wysilek taki najlepiej zeby trwal okolo 1-1,10min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
Future to mowisz ze zwykle marsze (przez co ja rozumie chodzenie w dosyc szybkim tempie) w wystarcza juz zeby przyspieszyc spalanie tluszczu i nie trzeba sie przy tej pogodzie wyprawiac na bloto zeby pobiegac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więc tak schudnąć 7 KG w 3 tygodnieto nie problem ja zrobiłem 11 kg w 3 tygodnie i nie miałóem efektu jojo tak rozpędziłem organizm że w 6 tygodni poszło 20 KG i dalej spada wagga

I pewnie skore masz w doskonalym stanie, co? To co robiles nie bylo ani rozsadne, ani zdrowe. Lepiej byloby gdybys przestal wypisywac takie rzeczy. Tutaj promuje sie rozsadne i zdrowe podejscie do sprawy. Ktos nowy przeczyta, powtorzy, zrobi sobie krzywde i potem bedzie mowil, ze na sfd takie porady dostal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUSLI CZY PłATKI KUKURYDZIANE?

Następny temat

DIETA NA MASę DO OCENY

WHEY premium