SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze niech mi ktoś pomoze z zzucić 7kg w 3tygonie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ulunia jesteś w błędnym rozumowaniu i widzę że nie znasz chodź podstaw odpowiedniego odżywiania.
Po pierwsze 5kg w tydzień to sam efekt yoyo - powrót do wagi po skończeniu diety z mega dużym deficytem. Odpowiednio chudnąć to kg tygodniowo, bez efektu jojo, stale powoli bez zachwiań równowagi w organizmie. Taki sposób odchudzania jest najodpowiedniejszy (chyba że jest zagrożenie życia to co innego). Proponuję abyś zwiększyła ilość zjadanego białka (mięso chude, jajka, mleko, ser biały półtłusty) na rzecz węglowodanów (kasze, ryż, ziemniaki). Powtarzam Masz zwiększyć ilość b na rzecz ww a nie eliminować ich w 100%! Jako tłuszcz kup oliwę z oliwek/olej lniany i tran
Na noc jedz tylko białko, po za tym przeczytaj temat w dziale Odżywianie w tematach podwieszonych "10 wskazówek żywieniowych"
Wklej zarys swojej diety, napisz również jaka jest Twoja aktywność (co kiedy i po jakim posiłku wykonujesz).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
alez kobieto !!!! oczywiscie ze mozesz.. wystarczy ze zamiast pic bedziesz ssac jedna kostke lodu dziennie !!! efekt gwarantowany !!!!


...co za ludzie... :/

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lejker jak masz pisać takie posty to się nie wypowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
nie po to Walesa przez plot skakal zebys mi zabranial teraz swoj glos wyrazac...
po prostu rozwalaja mnie takie kobietki... to wszystko...
a co nie jest to sposob zeby schudnac ?? jest... tak samo idiotyczny jak to wszystko 15 kg w miesiac 7 w dwa tygodnie i inne....

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46
kostka lodu dziennie??? ale mozna do tego jesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli dziewczyna zakłada temat, to trzeba jej uświadomoić że robi źle, a nie zbijać się z niej. Ty też na pcozątku zapewne nie byłaś wszechwiedząca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46
< skalar > myśle ze mowisz dobrze i chcesz jak naj lepiej dlanas wszystkich dziewczyn to dorze ze są takie osoby jak ty za logowalam sie tu bo chce strasznie schudnąći mysle ze sa tu doswiatczone osoby i mi pomogą od poniedziałku zaczynam chodzic na fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Jesli chcesz zrzucic 7kg w 3 tygodnie , a nie masz OGROMNEJ nadwagi to zapomnij o czyms takim. Glodzenie itp nic ci nie da. Do redkucji jest ci potrzebna odpowiednia dieta , ktora mozesz ulozyc sobie w dziale odzywianie, ponadto by tracic zbedny balast potrzebny jest porzadny ruch , wytrwałosc i systematycznosc.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fitness na pewno Ci pomoże w dotarciu do wymarzonej sylwetki, ale zbyt szybka utrata masy wiąże się z efektem jojo. Więc zmień złe nawyki żywieniowe, dodaj trochę ruchu i czytam forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46
skaler moje kolezanki mi mowią ze glodowka jest naj lepsza w przypadku moijm ale tak jak mowisz nie chcialabym schudnąć i nabrac podwojnie zaczne chodzic na fitness i bede sie ograniczac z jedzeniem mam takie pytanko mozesz mi pomodz ulożyć jakoś diete????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUSLI CZY PłATKI KUKURYDZIANE?

Następny temat

DIETA NA MASę DO OCENY

Wiecej