SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze Pomocy!! Jestem Za chudy i zle mi z tym...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Wszystkich, i bardzo prosze o pomoc...
Mam 192cm wzrostu i waze 70kg, na siłownie chodze juz od 2 miesiecy ( mam już skromne efekty). jednak bez zadnego planu i specjalniej diety, uczęszczam tam 4 razy w tygodniu bardzo sumiennie... Bardzo bym prosił o jakieś konkretne wskazówki jak ćwiczyć, jakie odżywki zakupić i jak prowadzić diete, Zgóry Bardzo dziekuje za pomoc... Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Cwicz:
pon - klata + triceps
sr - plecy (w tym ostatnie cwiczenie na kaptury) + biceps + przedramie
pt - nogi + barki

brzuch 2-3x w tygodniu (nie polecam robic w dzien treningu plecow, bo prostowniki beda zmeczone. ew. wniosy noog w zwisie, ale to juz jesli koniecznie chcesz robic brzuch w ten dzien)

Cwiczenia:

Klatka-2 postawowe +1 izolowane
grzbiet góra-2 postawowe+ 1 na czworoboczne(kaptury)
grzbiet prostowniki-1 podstawowe
tricepsy-1 postawowe +1 izolowane
bicepsy-1 postawowe +1 izolowane
przedramiona- 1 podstawowe
uda-4-głowe 1 postawowe +1 izolowane
uda-2-głowe 1 izolowane
łydki-1 podstawowe
brzuch 1 na proste +1 na skośne
barki-po 1 na każda głowę

Atlas Ćwiczeń na pewno sie przyda: www.kulturystyka.pl/atlas 

Serie proponuje 12/10/8/8 na cwiczenia podstawowe i serie 4x10 albo 4x8 na cwiczenia izolowane. Poszukaj w wyszukiwarce gotowych planow pod haslem "plan na mase" - https://www.sfd.pl/search.asp

To wklejam wszystkim takim jak Ty. Co do diety to dział Odżywianie będzie odpowiedniejszy.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzieki, naprawde nie wiedzialem jak sie do tego zabrać...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmmmmm POMOCY :-))))

Następny temat

TRENING - do oceny!!!

WHEY premium