SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze O Doradzenie W Sprawie Mojego Treningu !!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 281
Wiec tak:pierwszy raz spotkalem sie z silownia rok temu ale po 4 miechach musaielm rpzestac cwiczyc poniewaz doznalem kontuzji na treningu kick boxingu. teraz juz cwicze 2 miesiace i nie wiem czy dobze dobieram cwiczenia do mojej budowy i wogole. Moj trening tygodniowy wyglada nastepujaco :

PONIEDZIALEK :
Klata:
a)wyciskanie sztangi lakwa poziom 4 x 10-12 powt.
b)wyciskanei sztangi skos w gore 4 x 10 powt.
c)rozpietki lawka pozioma 4 x 10 powt.
d)pompki 3 x 10-15 powt.

Biceps:
a)Uginanie rak ze sztanga stojac 4 x 10-12 powt.
b)uginanie rak na przemian ze sztangielkami stojac nachwytem 4 x 10 powt.
c) - / / - stojac stylem mlotkowym 4 x 10 powt.
d)uginanie rak siedzac na przemian podchwytem 4 x 10 powt.

WTOREK :
Barki:
a)wyciskanie sztangi z przed klatki 4 x 10 powt.
b)wyciskanie sztangi zza karku 4 x 10 powt.
c)unoszenie ramion ze sztangielkami stojac 4 x 10 powt.

Triceps:
a)uginanie rak za glowa ze sztanga 4 x 10 powt.
b)wyciag naciagnie sztangielki nachwytem 4 x 10 powt.
c)ugianie rak ze sztangielka za glowa
d)lezac unoszenie sztangi zza glowy do wyprostu rak 4 x 10 powt.

ŚRODA :
Plecy:
tutaj nie bede sie rozpisywal poniewaz nie wiem jak opisac te cwiczenia powiem tylko tyle ze robie je na wyciagu

Przedramie:
Klasyczne cwiczenia takie jak : nawijanie sznurka z ciezarem na sztangielke (polecam bardzo duze efekty juz 2-3 tygoniach) itd.

Dodam jeszcze tylko ze koncze brac wlasnie kreatyne, bialko i aminokawasy. Na przyrosty po takim treningu nie nazekam sa bardzo duze tylko nie jestem pewny czy wszystko wykonuje prawidlowo. PROSZE O JAKIES KOMENTARZE Z GORY DZIEKUJE Wymiary mam podane w profilu .

...:::Wszystko Co Nas Nie Zabije To Nas Wzmocni:::...

...:::Wszystko Co Nas Nie Zabije To Nas Wzmocni:::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 281
Dzieki Laskamen niby taka prosta rzecz a jednak trudna w dostrzezeniu. :) Zaczne tak robic :)

Kloper nie ma sprawy , bardzo mnie to cieszy :)

...:::Wszystko Co Nas Nie Zabije To Nas Wzmocni:::...

...:::Wszystko Co Nas Nie Zabije To Nas Wzmocni:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
O WIELE ZA WIELE TEGO


Witaj chętnie pomożemy, ale daj

COŚ O SOBIE ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ wg tego szablonu:

DZIĘKI INFORMACJOM, KÓRE PODASZ będzie można od razu przejść do konstruktywnej i KONKRETNEJ pomocy w Twojej sprawie.

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 281
Nio witam :)
Wiec tak trenuje juz prawie 3 ale swoja przygode z silownia zaczolem rok temu jak napisalem wyzej dokladnie. Moj trening tygodniowy wyglada nastepujaco:
PONIEDZIALEK :
Klata:
a)wyciskanie sztangi lakwa poziom 4 x 10-12 powt.
b)wyciskanei sztangi skos w gore 4 x 10 powt.
c)rozpietki lawka pozioma 4 x 10 powt.
d)pompki 3 x 10-15 powt.

Biceps:
a)Uginanie rak ze sztanga stojac 4 x 10-12 powt.
b)uginanie rak na przemian ze sztangielkami stojac nachwytem 4 x 10 powt.
c) - / / - stojac stylem mlotkowym 4 x 10 powt.
d)uginanie rak siedzac na przemian podchwytem 4 x 10 powt.

WTOREK :
Barki:
a)wyciskanie sztangi z przed klatki 4 x 10 powt.
b)wyciskanie sztangi zza karku 4 x 10 powt.
c)unoszenie ramion ze sztangielkami stojac 4 x 10 powt.

Triceps:
a)uginanie rak za glowa ze sztanga 4 x 10 powt.
b)wyciag naciagnie sztangielki nachwytem 4 x 10 powt.
c)ugianie rak ze sztangielka za glowa
d)lezac unoszenie sztangi zza glowy do wyprostu rak 4 x 10 powt.

ŚRODA :
Plecy:
tutaj nie bede sie rozpisywal poniewaz nie wiem jak opisac te cwiczenia powiem tylko tyle ze robie je na wyciagu

Przedramie:
Klasyczne cwiczenia takie jak : nawijanie sznurka z ciezarem na sztangielke (polecam bardzo duze efekty juz 2-3 tygoniach) itd.

Czasu mam dosyc sporo, i moglbym sie przystosowac do konkretnych cwiczen.
Mozliwosci sprzetowe mam takie laweczka prosta, skos, sztangielki, wyciag.
Zastrzezen lekarskich nie mam zadnych.

Prosze o odpowiedz z gory dziekuje !!!!!!!!!!!!


...:::Wszystko Co Nas Nie Zabije To Nas Wzmocni:::...

...:::Wszystko Co Nas Nie Zabije To Nas Wzmocni:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail wytlumacz ty mi jedną rzecz: dlaczego w tym treningu cyklicznym jest az tak duzo serii??? Przeciez czyta sie w gazetach zeby robic po 9 serii na klatke i to maximum a tu w treningu cyklicznym jest po 16 serii. Spróbowalem treningu jednak na mnie nie podziałał, jedynie złapałem totalne przetrenowanie. Nie wiem, bo innym podobno po tych cyklach idzie do góry masa i siła a ja tak sie przetrenowalem ze ledwo chodzilem. Przestrzegalem uwaznie wszystkich regól. Cwicze juz jakies 18 miesiecy wiec co nieco wiem o tym, tymbardziej ze kazdą chwile poswiecam na sfd a w kibleku to tylko kulturystyczne gazety czytam (mam ich ogromną stertę). Zaczolem trenowac po swojemu, powolutku, wsluchiwac sie w reakcje organizmu, nie przemeczac sie i wreszcie cos mi zaczyna isc. Nie wiem, byc moze jestem jakis wyjatkowy ze to na mnie nie dziala, ale uwazam ze trening powinien byc dostosowywany indywidualnie do kazdego.

-----------------------------
POLSKA GUROM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 281
Kloper ja moze sie nie znam za dobze na tym ale sprobuje Ci pomoc. Wiec ja mysle ze przetrenowales sie dlatego ze jak do tej pory robiles mniejsza ilosc serii i to wszystko dlatego , mysle ze po 2 czy 3 takim treningu nie powinienes juz nic odczuwac wszystko powroci do normy i bedzie znowu wszystko roslo tak jak do tej pory. Jezeli pomoglem jest to dla mnie wielki zaszczyt :)

...:::Wszystko Co Nas Nie Zabije To Nas Wzmocni:::...

...:::Wszystko Co Nas Nie Zabije To Nas Wzmocni:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
kloper
możliwości jest wiele
1-wybrałeś złą grupę/cykl
2-nie dostosowywałeś się do WSZYSTKICH założeń idealnie
3-przystapiłes do cyklu beza odpowiedniego przygotowania- byłeś na wstępie przetrenowania

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2015
BlackX robisz ze durzi cwiczen na bicepsa i tricepsa i to o wiele za durzo wystarczy w zupelnosci jak bedziesz robil po 2 serie kazdego z tych 4 cwiczen tylkopamietaj zeby je dokladnie wykonywac i daj sobie spokuj z tymi papkami

marek

marek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 281
Laskamen nio coz ja wszystekie cwiczenia wykonuje dokladnie bo wiem ze od tego zalezy sukces , ale jak do tej pory to myslalem ze powinienem robic minimum 4 cwiczenia ale powiedzmy ze sprobuje robic 3 z wiekszym obciazenie bo przeciez ja pracuje nad masa. DZieki za zainteresowanie moim pytaniem :):):)

...:::Wszystko Co Nas Nie Zabije To Nas Wzmocni:::...

...:::Wszystko Co Nas Nie Zabije To Nas Wzmocni:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 281
Kloper ja mam jeszcze dla ciebie taka jedna nowinke nie wiem czy wiesz o tym ale przeczytaj na pewno nie zaszkodzi.Bardzo ważnym elementem planowania treningów jest uwzględnienie różnicowania poziomu intensywności. I to zarówno na przestrzeni kolejnych tygodni, jak i całego roku. Trening siłowy ze zmiennym poziomem intensywności jest efektywniejszy, niż trening ze stałą intensywnością przez cały rok. Stosowanie przez cały czas jednakowego poziomu intensywności prowadzi do znużenia treningiem, braku postępów, a jeśli do tego jest to stale wysoka intensywność-może prowadzić do przetrenowania.

...:::Wszystko Co Nas Nie Zabije To Nas Wzmocni:::...

...:::Wszystko Co Nas Nie Zabije To Nas Wzmocni:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2015
blackX ja zawsze robie 3 cwiczenia po 3 serie na bicepsa i tricepsa i zawsze mam zakwasiki ktore swiadcza ze dobrze cwicze

biceps i triceps sa malymi miesniami i nie mozna ich tak bardzo meczyc jak klatke czy plecy i dlatego sie robi zawsze mniej serij niz na wieksze miesnie takie jak klatka plecy czy uda :)

marek

marek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BlackX dzieki za rade. Tak tez bede robil. 3 tygodnie ciezko potem tydzien ze zmiejszonymi seriami o 2-3 i do tego mniejszy ciezar ale bardzo dokladne ruchy i powoli.

-----------------------------
POLSKA GUROM !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

maszyny VS wolne cizary

Następny temat

co jest nie tak? (trening wg Brzózki)

WHEY premium