SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ułożenie treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348
Witam !! Mam 15 lat ,mam siłownie w piwnicy w jej skład wchodzi: prawie profesjonalna ławeczka tylko bez modlitewnika ;/ ,gryf prosty ,łamany ,120 kg obciążenia , 2x hantle (mam też specjalny przyżąd do podciągania się ale jeszcze nie zawieszony). Proszę o ułożenie treningu wiem ,że moge zebrać plan w całość po poczytaniu forum ,lecz wiem też ,że jest na tym forum wielu ludzi ,którzy napiszą mi cały plan ,który da mi większe efekty niż ten ,który ułożył bym sobie sam. Proszę o podanie całego planu od poniedziałku do niedzieli + to ile czasu powinien trwać 1 trening ,z jakim obciążeniem ćwiczyć na poszczególne partie mięśniowe ,ile serii po ile powtórzeń itd. itd. może wychodzę na człowieka ,który chce dostać gotowy plan bez żadnego swojego wkładu ,lecz poprostu uważam ,że są tutaj osoby znające się o 100% lepiej odemnie i bardziej doświadczone ponieważ napewno 1 ćwiczenie na tą samą partię mięśni nie dorównuje drugiemu biorąc pod uwagę późniejsze efekty siłowe i wygląd ciała. Zależy mi szczególnie na tak zwanych ,,kaloryferach " na klatce oraz obwodzie w bicepsie. Oczywiście nie pomijam dolnych partii ciała. Chciałbym także się dowiedzieć czy np. podane przez was ćwiczenia wykonywać w systemie od 40-do 70 sekund podanym na stronie. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI !!! (PROSZĘ O DOKŁADNY OPIS ĆWICZEŃ)Proszę też o podpowiedź jak powinienem się odżywiać.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 60

Wzrost: 175

Cel treningowy: Szczególnie wygląd ale też siła

Staż treningowy na słowni: tydzień

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): napisałem wyżej ^ ^

Dieta: nie

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: nie

Nie trzeba być pierwszym a przynajmniej nie zawsze ,liczy się wiara teraz tak na to patrze !.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
Na polecam lekkie FBW lub ACT. Poszukaj na forum.
Jeżeli nie masz diety to przynajmniej stosuj się do 10 wskazówek żywieniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348
Prosił bym raczej o napisanie tutaj na czym potega ten fbw co i jak jak nim ćwiczyć.

Nie trzeba być pierwszym a przynajmniej nie zawsze ,liczy się wiara teraz tak na to patrze !.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2201
Ułożyłem ci tu plan do ćwiczenia :)


Dzień I - Klatka, Biceps, przedramię - Wtorek

1.Wyciskanie płaskie 12-10-8-8
2.Wyciskanie skośne 12-10-8-8
3.Rozpiętki skośna 12-10-8-8
4.flinstony 12-10-8-8
5.ukinanie ręki w oparciu o kolano 12-10-8-8
6.Uginanie nadgarstków z sztangielkami/nachwytem 20-20
7.Uginanie nadgarstków z sztangielkami/Podchwytem 20-20


Dzień II - Nogi i barki - Czwartek

1.Przysiady ze sztangą 12-10-8-8
2.Przysiady wykroczne ze sztangą 12-10-8-8
3.Wznosy na palce nóg ze sztangą na plecach 25-25-25-25
4.Wyciskanie sztangi za głową 12-10-8-8
5.Unoszenie ramion ze sztangielkami w bok 12-10-8-8
6.Unoszenie hantelek stojąc(arnoldki) 12-10-8-8
7.Szrugsy 12-10-8-8



Dzień III - Plecy, Triceps - Sobota

1.Wiosłowanie sztangą 12-10-8-8
2.Przenoszenie sztangielki oburącz za głowę 12-10-8-8
3.Przyciąganie sztangielki w opadzie młotkowy 12-10-8-8
4.Podciąganie sztangi w opadzie nachwytem 12-10-8-8
5.Wznosy sztangielek na boki w opadzie 12-10-8-8
6.Francuz do czoła leżąc 12-10-8-8
7.Francuz za głowę 12-10-8-8

czasz między seriami od 30-90 sek..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
nie wiesz na czym polega FBW? wpisz w opcji "szukaj" w tym dziale FBW i odrazu masz dużo tematów na temat FBW;) polecam FBW by gregoru;)

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348
Mlody wielkie dzięki !! Nawet nie wiesz jak ten plan dla mnie wiele znaczy ;) Oczywiście masz odemnie sog'a jeszcze raz wielkie dzięki

Nie trzeba być pierwszym a przynajmniej nie zawsze ,liczy się wiara teraz tak na to patrze !.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Ocena

Następny temat

6 weidera prawda czy mit ???

WHEY premium