SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc (trening)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1084
Wiec ?? jak z tym brzuchem i przedramiem?? Dni terningów na siłowni przypadają mi w Pon, Czw, i Sob. brzuch mam robić w dni klatki i nóg ?? a przedramie w dniu bicepsa ?? czy może inaczej, przypominam że dopieor zaczynam przygode z siłownia i nie chce popełniać jakiś karygodnych błędów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2018
Yakuza owszem, ale to raczej nie jest zle. Ja osobiscie robie brzuch zupelnie osobno w domu 3 razy w tyg, ale niektorzy chca na silce, mozna to dokladac do kazdego treningu, tym bardziej na poczatku, kiedy na plecy nie robi sie jeszcze ciagu, a na nogi przysiadu?

*** NOCTURNAL WATCHMAN - SFD BY NIGHT ***

"mam taki przyzad od dawna ćwiczyłem tym bicepsy i myslałem ze dobrze robie a teraz znalazłem
jakąś strone i pisza ze to jest do grzbietu"
---
http://www.sfd.pl/temat170363/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1084
teejay tych 2 wymienionych ćwiczeń nie mam w zamiarze robić gdyż zbytnio obicążają one moj młody kręgosłup, a pozatym mam zabronione przez lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2018
A widzisz. Ja mam dokladnie to samo, baaardzo popsuty kregoslup, zabojstwem bylby martwy ciag i przysiady, choc mnie kusi. W takim przypadku mozna wg mnie dodac brzuch do tych cwiczen kazdego treningowego dnia.

*** NOCTURNAL WATCHMAN - SFD BY NIGHT ***

"mam taki przyzad od dawna ćwiczyłem tym bicepsy i myslałem ze dobrze robie a teraz znalazłem
jakąś strone i pisza ze to jest do grzbietu"
---
http://www.sfd.pl/temat170363/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to jest to samo ?

Następny temat

Lipa z klatka

WHEY premium