SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc i porady co zrobic?dieta?treningi aby poprawić wygląd brzucha

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128


Witam. Chciałem zapytać co proponujecie aby poprawić wygląd mojego brzucha? czy poprzestać na ćwiczeniach na brzuch aby zmniejszyć jego objętość, czy jakąś dietę do tego dołożyć?? co i jak byłoby najlepsze??


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 85

Wzrost: 180

Obwód klatki: ok 105cm

Obwód ramienia: nie wiem

Obwód talii: nie wiem

Obwód uda: ok 45-50cm

Obwód łydki: nie wiem

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: praca w tygodniu, studia weekend, siłownia 4x w tygodniu

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia

Odżywianie: odżywiam się normalnie, bez żadnej diety, jestem raczej wszystkożerny, jeśli będzie dieta potrzebna nie będzie problemu aby takową mieć

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak chorób zdrowie dobre

Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia 4x na tydzień, do tego jakieś dołożenie ćwiczeń na brzuch..

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak danych

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: poza jakąś kreatynką chyba nic , chyba że coś do spalenia głównie z brzucha by było potrzebne?

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
nie za bardzo rozumiem czego od nas oczekujesz, ale polecam redukcje, bo widze ze masz lipomastie, a dieta to juz kwestia indywidualna, proponuje low carb.

aha i nie wracaj z pytaniami ze chcesz zrzucic tylko z brzucha, bo to jak ci poleci to zalezy od twoich genow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128
a co to jest to low carb?? jakiiś rodzaj diet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1509
Dieta niskowęglowodanowa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super masa

Następny temat

odżywianie okolotreningowe

WHEY premium