SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc chc e sie dowiedziec od starych wyjadaczy paru rzeczy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 303
Witam.
Chciałem sie zapytac o parę rzeczy. Chodzę na siłownie od 2 miesiecy.Lubie to.Myślałem o jakis suplementach/odżywkach.Tylko jak sobie dłuzej pomyślałem to doszedłęm do wnisku czy nie jest to za szybko?. Myślałem o HMB+CM3. Ale odpowiedzcie czy nie za szybko a jak tak to kiedy moge wziasc i co. Najlepiej zeby było to w miare tanie i łatwo dostępne.Zalezy mi bardziej na masie mięsniowej niz na sile. Ogólnie jestem słaby ;].Dieta.Z tym to raczej nie wypali ;/ rodzice będa bajery gadac ale jak nie dieta to ile mam jesc normalnego jedzenia duzo, mało, srednio?. Czy mozna jesc słodycze?.Cwicze co 2 dzien po 30-60 minut(mało) ale lepiej cześciej i troche krocej.Staram sie trenowac wszystkie partie ciała.I to chyba juz wszystko.A teraz troche omnie.
Mam 17 lat
-mam 178 cm wzrostu
-bardzo mało wyciskam na klate ze 45kg :( (słaby jakos jestem)
-rzeźbe mięsniowa mimo że jestem słaby mam bardzo łądną, umięsniona ładnie
-na siłowni jestem od 2 miesiecy, nie wiem ile teraz wycisne nie mierzyłęm jeszcze, te 45kg zanim zaczełem treningi.

Bardzo prosze o odpowiedz na dane podpunkty ;]
*jakie suplementy/odzywki teraz a jak nie to kiedy i jakie
*co z jedzeniem
*zwększyc czas i intensywnosc treningu?
*co najlepsze na mase i zeby troche siły dołozyc
*co ze słodyczami(mało jem ale warto to jesc) ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
słodycze pomyłka,wpierw dieta potem suple kup dobre witaminki poprawią ci apetyt na tą chwile jedyne co możesz kupić to gainera jakiegoś i brać go 2-3 razy dziennie na tym etapie HMB ci nic nie da tym bardziej że kulawo u ciebie z dietką na kretke za wcześnie jeszcze poza tym na 1 raz to zwykłe mono.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 303
ok słodyczy juz nie jem ale ja mam apetyt a co to ten gainer i to drugie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
wejdz sobie na tej stronce na sklep SFD i popatzr na gainery jest tego masa poza tym wpisz w wyszukiwarke słowo gainer i poczytaj masz tu wszystko napisane.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
odżywianie
trening
i niech Ci sie nie spieszy z powrotem do tego dzialu
poza wyzej wspomnianą suplementacją omegą3, witaminami
bez uszczypliwosci, to najlepsze co mozesz teraz zrobic
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 303
czyli kiedy moge je wziąsc ? po jakim czsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
kolego zacznij od dietki witaminy to podstawa tak więc szamaj je śmiało do tego gainerka i bedą wyniki jak już się nauczysz odżywiać i trenować wtey czas na kretke

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie najlepsze białko potreningowe???

Następny temat

nadmiar witamin!

WHEY premium